101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

dabplus10D

215,072 MHz

Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00
NA ANTENIE

 

TERAZ GRAMY

Posłuchaj online

Walentynkowy koncert z Dorotą Lanton

Powrót do Informator Kulturalnego

dziś

arrow
arrow

15

LUT

18:00

locationKońskie, Miejsko-Gminny Dom Kultury

Na piękne, nastrojowe, uczuciowe piosenki francuskie w wykonaniu aktorki i piosenkarki Doroty Lanton zaprasza w piątek 15 lutego Miejsko – Gminny Dom Kultury w Końskich. Recital artystki odbędzie się w sali restauracji „Leliwa” o godzinie 18.

Koncert Doroty Lanton – „L’amour a Paris czyli Miłość w Paryżu” przeniesie słuchaczy do stolicy Francji, gdzie słychać wszystkie rytmy świata, pobrzmiewają w nich jednak echa niezapomnianych nut fenomenalnej  Edith czy tajemniczej  Juliette. Aktorka, znana między innymi z roli Julii w telenoweli „Klan”, i piosenkarka znakomicie odnajduje się w tych wielkich postaciach francuskiej estrady nie gubiąc nic z własnej osobowości.

Artystce towarzyszyć będą muzycy: pianista i kompozytor Marek Stefankiewicz i Bogusław Nowicki. Marek Stefankiewicz grał przed laty z zespołem „Budka Suflera”, skomponował tak piękne utwory jak „Jesteś lekiem na całe zło” Krystyny Prońko czy „Niech żyje bal” Maryli Rodowicz. Bogusław Nowicki, mimo iż kojarzony z gitarą, poetyckimi balladami, „piosenkami z tekstem”,  będzie akompaniował Dorocie Lanton na akordeonie.

- Sądzę, że nastrojowy koncert w eleganckich wnętrzach restauracji „Leliwa” może być znakomitym pomysłem za spędzenie walentynkowego wieczoru – mówi dyrektor Miejsko – Gminnego Domu Kultury w Końskich Piotr Salata. – Choć Dzień Zakochanych przypada w czwartek, wierzę, że i w piątek, nastrój walentynowy będzie trwał nadal.

Bilety na koncert Doroty Lanton w cenie 30 złotych są dostępne w sekretariacie Miejsko – Gminnego Domu Kultury oraz w restauracji „Leliwa”.

Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2019 / Realizacja: dimax design & kita solution