101,4 MHz

90,4 MHz Kielce
100,0 MHz WłoszczowaReklama

Problemy z przejazdem ulicą Stanisława Kostki

Data publikacji: 12.01.2016 17:01
Autor: Karol Żak / Kategoria: Wiadomości
Skomentuj
Bądź z nami na bieżąco, polub nas na Facebooku

Autor: Stanisław Blinstrub / Radio Kielce

Kierowcy przejeżdżający wyremontowaną ulicą świętego Stanisława Kostki w Kielcach nadal mają problem z wyminięciem się na wąskiej drodze. Rozwiązaniem miały być wybudowane zatoczki, które jak się okazuje służą mieszkańcom okolicznych bloków za miejsca parkingowe. Wzywani na miejsce strażnicy miejscy na razie udzielają pouczeń. Kierowcy natomiast tłumaczą, że nie ma znaków zakazujących postoju.

Jak się jednak okazuje na początku ulicy stoi tablica informująca o strefie zamieszkania. Oznacza ona zakaz parkowania z wyjątkiem miejsc do tego przeznaczonych.

Władysław Kozieł komendant Straży Miejskiej w Kielcach powiedział, że prosił Miejski Zarządem Dróg o dostawienie znaków zakazu parkowania, tak by kierowcy zostali dodatkowo poinformowani o ograniczeniach.
 
Jak się jednak okazuje MZD nie zamierza w tej sprawie interweniować. Jak stwierdził rzecznik Miejskiego Zarządu Dróg Jarosław Skrzydło, ulica jest prawidłowo oznakowana i nie ma potrzeby dostawiania kolejnych zakazów. Rzecznik dodaje że parking dla samochodów jest przygotowany u wlotu ulicy Stanisława Kostki.  

Skomentuj ten wpis

Telefony antenowe

Zadzwoń do nas!

Posłuchaj Online

Informator Kąpieliskowy

  • Warunki
    Nazwa kąpieliska

Legenda - warunki kąpielisk

Bardzo dobre Dobre Dostateczne Dopuszczające Słabe Zamknięte

Reklama

Projekt praca

Tutaj praca czeka na Ciebie.

Sprawdź najnowsze oferty pracy

Czytaj więcej

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2013 / Realizacja: ZetoKielce