101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

dabplus10D

215,072 MHz

Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00
NA ANTENIE

 

TERAZ GRAMY

Posłuchaj online

Grzegorz Witkowski nowym podsekretarzem stanu w ministerstwie

Data publikacji: 14.09.2016 11:09
Kategoria: Wiadomości
Komentarze


Fot. Archiwum prywatne Grzegorza Witkowskiego /

Pochodzący ze Skarżyska-Kamiennej Grzegorz Witkowski został podsekretarzem stanu w Ministerstwie Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej. Jak stwierdził w rozmowie z Radiem Kielce - nominacja nie była dla niego zaskoczeniem.

- Brałem aktywny udział w programowaniu dotychczasowych prac ministerstwa i naturalną koleją rzeczy było objęcie przeze mnie tego stanowiska. Będę odpowiedzialny za kontakty z parlamentem i z innymi resortami. Do moich obowiązków będzie też należała współpraca z sejmową Komisją Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej oraz udział w zebraniach Komitetu Stałego Rady Ministrów – powiedział naszemu reporterowi.

Grzegorz Witkowski pracował już w 2007 roku w ówczesnym Ministerstwie Gospodarki Morskiej. Natomiast od 2015 roku był szefem Gabinetu Politycznego w tym resorcie. Od ośmiu lat jest działaczem PiS i współpracownikiem obecnego ministra gospodarki morskiej Marka Gróbarczyka. Był zaangażowany w kampanię wyborczą prezydenta Andrzeja Dudy oraz w kampanię parlamentarną premier Beaty Szydło. Jest wieloletnim wychowawcą i instruktorem Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej. Na stałe mieszka w Warszawie

Dotychczasowy podsekretarz stanu w ministerstwie Krzysztof Kozłowski został wojewodą zachodniopomorskim.

Tagi do tego wpisu
Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2019 / Realizacja: dimax design & kita solution