101,4 MHz

90,4 MHz Kielce
100,0 MHz WłoszczowaReklama

Brljak, Essam, Suchanek i Smolarczyk testowani w Koronie

Data publikacji: 11.01.2017 10:55
Autor: Rafał Szymczyk / Kategoria: Sport
Skomentuj
Bądź z nami na bieżąco, polub nas na Facebooku

nkolimpija.si

Darko Brljak, Mohamed Essam, Michał Suchanek i Michał Smolarczyk będą testowani w drużynie Korony Kielce podczas zgrupowania w Grodzisku Wielkopolskim. Na pierwszy, w okresie przygotowań do wiosennej części sezonu ekstraklasy, obóz w mieście nad Letnicą, wyjedzie w sumie 28 piłkarzy.

32 – letni słoweński bramkarz Darko Brljak jest wychowankiem NK Domžale. Grał również w ND Gorica i węgierskim Egri FC. W 2014 roku został bramkarzem pierwszoligowej Floty Świnoujście,  barwach której wystąpił w 35 meczach. W 2015 roku odszedł do NK Olimpija Lublana. 

23 – letni Mohamed Essam do Polski przyjechał w 2013 roku i trafił do rezerw Legii Warszawa. Po sześciu miesiącach egipski napastnik wrócił do kraju. Na początku zeszłego roku podpisał kontrakt z drugoligowym Nadwiślanem Góra (13 występów - 4 bramki). Od tego sezonu gra w drugoligowej Stali Stalowa Wola (10 meczów - 4 bramki).

Michał Suchanek w Koronie sprawdzany był już pod koniec ubiegłego roku. 20 – letni pomocnik jest zawodnikiem rezerw Legii Warszawa, gdzie jesienią zagrał w 10 spotkaniach, strzelając 2 bramki.

23 – letni napastnik Michał Smolarczyk jest wychowanek kieleckiego klubu, który od trzech sezonów gra w Wiernej Małogoszcz. Po rundzie jesiennej III ligi popularny „Smoła” ma na koncie dziewięć goli i wraz z Wojciechem Białkiem z Avii Świdnik, jest najskuteczniejszym zawodnikiem rozgrywek.

Skomentuj ten wpis

Telefony antenowe

Zadzwoń do nas!

Posłuchaj Online

Informator Kąpieliskowy

  • Warunki
    Nazwa kąpieliska

Legenda - warunki kąpielisk

Bardzo dobre Dobre Dostateczne Dopuszczające Słabe Zamknięte

Reklama

Projekt praca

Tutaj praca czeka na Ciebie.

Sprawdź najnowsze oferty pracy

Czytaj więcej

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2013 / Realizacja: ZetoKielce