101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

Posłuchaj online
Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00

Korona w ósemce? Piłkarzy będą wspierać kibice

Data publikacji: 21.04.2017 11:34
Autor: Marek Orkisz / Kategoria: Wiadomości
Komentarze

Krzysztof Zając prezes Korony Kielce
Fot. Robert Felczak / Radio Kielce

Korona Kielce jest sportowo i organizacyjnie w bardzo dobrej formie. Jak powiedział na antenie Radia Kielce prezes klubu Krzysztof Zając przeprowadzony audyt pokazał, że klub jest dobrze zorganizowany a drużyna piłkarsko bardzo ciekawa.

Zdaniem gościa Radia Kielce trener potrafi zmobilizować zawodników i panuje nad nimi na boisku i poza nim. To dobry prognostyk na przyszłość. Teraz najważniejszy jest jutrzejszy mecz z Termalicą  Bruk-Bet Nieciecza, który zdecyduje o tym, czy Korona znajdzie się w gronie ośmiu drużyn walczących o zwycięstwo w lidze i udział w pucharach.

Prezes na nadzieję, że w wygranej pomoże piłkarzom doping kibiców. Jak stwierdził, udało się  osiągnąć porozumienie z grupą z tzw. młyna, która wcześniej organizowała doping, ale po skonfliktowaniu się z poprzednim zarządem klubu, przestała chodzić na mecze. Na razie trudno określić jak ta współpraca będzie przebiegać w przyszłości, ale pierwszy krok został zrobiony i zorganizowany doping będzie piłkarzom towarzyszył podczas sobotniego spotkania. Pytany o plany dotyczące drużyny Krzysztof Zając stwierdził, że wiele będzie zależeć od trenera. Jeżeli zdecyduje, że jakiś zawodnik jest potrzebny, to zostanie z nim przedłużony kontrakt. W takiej sytuacji jest kilku kluczowych piłkarzy. Prezes chciałby, aby za dwa-trzy lata w klubie pojawiali się obiecujący piłkarze z liczących się drużyn europejskich, którzy nie mają u siebie miejsca w podstawowym składzie.

Sobotni mecz z Termalicą Bruk-Bet Nieciecza rozpocznie się o godzinie 18. Będzie transmitowany na żywo na antenie Radia Kielce.

Zobacz "Rozmowę Dnia":

Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2017 / Realizacja: dimax design & kita solutions