101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

dabplus10D

215,072 MHz

Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00
NA ANTENIE

 

TERAZ GRAMY

Posłuchaj online

Ofensywa PiS trwa. Premier i ważni politycy odwiedzą Świętokrzyskie

Data publikacji: 09.04.2018 18:54
Autor: Michał Kita / Kategoria: Wiadomości
Komentarze

Konferencja PiS. Od lewej: senator Krzysztof Słoń, poseł Krzysztof Lipiec i Andrzej Pruś, wiceprzewodniczący sejmiku województwa świętokrzyskiego
Kielce. 09.04.2018 / Fot. Michał Kita / Radio Kielce

Pod hasłem „Polska jest jedna” politycy Prawa i Sprawiedliwości organizują serię spotkań z mieszkańcami na terenie całego kraju. Poprzedzi je sobotnia konwencja krajowa PiS w Warszawie. Jak podkreśla poseł Krzysztof Lipiec, lider świętokrzyskich struktur PiS, już w najbliższą niedzielę, 15 kwietnia region świętokrzyski odwiedzą politycy odpowiedzialni za bardzo ważne sektory rozwoju państwa.

- W Skarżysku-Kamiennej o godzinie 13.30 z mieszkańcami spotka się wiceminister obrony narodowej Wojciech Skurkiewicz. Skarżysko to miasto, które od lat jest związane z rozwojem obronności naszego kraju, gdzie kwitnie przemysł zbrojeniowy. Jestem przekonany, że spotkanie, które odbędzie się w Domu Pielgrzyma przy skarżyskim Sanktuarium Matki Bożej Ostrobramskiej będzie bardzo owocne - dodaje.

Również w niedzielę do Pińczowa przyjedzie poseł Robert Telus, wiceprzewodniczący sejmowej komisji rolnictwa i rozwoju wsi, który wraz z mieszkańcami ziemi pińczowskiej będzie rozmawiał między innymi o problemach rolników.

W ramach cyklu spotkań pod hasłem „Polska jest jedna” w maju stolicę regionu świętokrzyskiego ma odwiedzić także premier Mateusz Morawiecki.

Jak podkreśla Andrzej Pruś, wiceprzewodniczący sejmiku województwa świętokrzyskiego, w regionie odbędzie się co najmniej 25 spotkań z przedstawicielami Prawa i Sprawiedliwości. - To ważny element działania naszego ugrupowania przed nadchodzącymi wyborami. W ten sposób chcemy uwiarygodnić program, który przygotowujemy dla mieszkańców, wsłuchując się w ich opinie i uwagi. Tylko dzięki szerokim konsultacjom nasze propozycje mogą być pełne, kompletne i wiarygodne - dodaje.

Jak podkreślają przedstawiciele świętokrzyskiego Prawa i Sprawiedliwości cykl spotkań pod hasłem „Polska jest jedna” będzie doskonałą okazją do podsumowania dotychczasowych dwóch lat rządów, jak również stworzy płaszczyznę do debaty nad udoskonalaniem programu wyborczego, który uwzględnia głos obywateli.

Konferencja PiS. Od lewej: senator Krzysztof Słoń, poseł Krzysztof Lipiec i Andrzej Pruś, wiceprzewodniczący sejmiku województwa świętokrzyskiegoKielce. 09.04.2018 / Fot. Michał Kita / Radio Kielce

Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2018 / Realizacja: dimax design & kita solution