101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

dabplus10D

215,072 MHz

Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00
NA ANTENIE

 

TERAZ GRAMY

Posłuchaj online

Siatkarki KSZO mają nowego trenera

Data publikacji: 11.07.2018 11:44
Autor: Jakub Rożek / Kategoria: Sport
Komentarze

Maciej Bartodziejski (z lewej) został nowym trenerem siatkarek KSZO Ostrowiec
Fot. lsk.plps.pl

44-letni Maciej Bartodziejski został nowym trenerem siatkarek KSZO Ostrowiec. Zastąpił na tym stanowisku Adama Grabowskiego, który przeniósł się do spadkowicza z Ligi Siatkówki Kobiet MKS Dąbrowa Górnicza.

- To jest młody, ambitny i pracowity szkoleniowiec, którego w środowisku siatkarskim bliżej przedstawiać nie trzeba. Wie czego chce i cel, który sobie założy na pewno będzie realizował ze wszystkich sił. Sam fakt, że cały czas pracuje z Jackiem Nawrockim wystawia mu bardzo dobre świadectwo. Wierzę, że to jest świetny wybór - powiedział Radiu Kielce prezes ostrowieckiego klubu Mirosław Buszkiewicz.

Maciej Bartodziejski od 2009 roku przez cztery lata był asystentem Jacka Nawrockiego w Skrze Bełchatów, a teraz pracuje w sztabie polskiej kadry narodowej, której selekcjonerem także jest Jacek Nawrocki.  W 2015 roku wprowadził ŁKS Łódź do Orlen Ligi, a ostatnio był trenerem Legionovii Legionowo. Jego asystentem będzie Białorusin Egor Pimahin.

Ostrowczanki rozpoczną przygotowania na przełomie sierpnia i września. Natomiast w połowie września KSZO chce zorganizować turniej towarzyski w obsadzie międzynarodowej.

Liga Siatkówki Kobiet wystartuje w pierwszy weekend listopada. W inauguracyjnej kolejce KSZO zagra na wyjeździe z Developresem Rzeszów. Po raz pierwszy własnej publiczności ostrowczanki zaprezentują się tydzień później, podejmując w hali przy ul. Świętokrzyskiej beniaminka rozgrywek Radomkę Radom.

Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2019 / Realizacja: dimax design & kita solution