101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

dabplus10D

215,072 MHz

Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00
NA ANTENIE

 

TERAZ GRAMY

Posłuchaj online

Czas wolny poświęcają na rozwijanie wyjątkowej pasji

Data publikacji: 06.08.2018 20:53
Autor: Mateusz Kaczmarczyk / Kategoria: Kultura
Komentarze

Siedziba BWA przy ul. Kapitulnej
Fot. Wojciech Habdas / Radio Kielce

Czym jest kadr i na co zwracać uwagę, gdy wykonuje się zdjęcie - tego dowiadują się uczestnicy warsztatów fotograficznych w Biurze Wystaw Artystycznych w Kielcach. Skierowane są one do dzieci i młodzieży w wieku od 9 do 17 lat.

Jak stwierdził prowadzący warsztaty kielecki artysta fotografik Antonii Myśliwiec, rosnąca popularność fotografii wśród młodych ludzi daje możliwość rozwijania u nich pasji, która w przyszłości mogą przerodzić się w wykonywany zawód.

Wielu z młodych ludzi, którzy pojawili się w poniedziałek w Biurze Wystaw Artystycznych, już myśli o rozwijaniu swoich zainteresowań w kierunku profesjonalnej kariery.

– Fotografią interesuje się od dawna, ostatnio nawet bardziej na poważnie. Często zaraz po powrocie do domu, zasiadam przed programem do obróbki zdjęć. Chciałbym dzięki tym warsztatom nabrać więcej doświadczenia w fotografowaniu i poznać techniki, których używają profesjonaliści - powiedział jeden z uczestników.

Organizatorzy przypominają, że na warsztaty trzeba przynieść własny aparat fotograficzny. Nie musi być profesjonalny. Warsztaty odbywają się od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-14.00.

Tagi do tego wpisu
Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2019 / Realizacja: dimax design & kita solution