101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

dabplus10D

215,072 MHz

Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00
NA ANTENIE

 

TERAZ GRAMY

Posłuchaj online

Góral czwarta w PP, drużyny kobiet i mężczyzn Stelli na trzecich miejscach w ekstraklasie

Data publikacji: 12.08.2018 17:39
Autor: Maciej Makuła / Kategoria: Sport
Komentarze

Małgorzata Góral
12.08.2018 / Fot. Stella Kielce / facebook

Małgorzata Góral ze Stelli zajęła czwarte miejsce podczas rozegranej w Kielcach czwartej rundy łuczniczego Pucharu Polski. Cale podium wśród kobiet zajęły zawodniczki Łucznika Żywiec. Na najwyższym jego stopniu stanęła Sylwia Zyzańska przed Joanną Rząsą i Natalią Leśniak.

Wśród mężczyzn triumfował Sławomir Napłoszek z Marymontu Warszawa przed Oskarem Kasprowskim z Łucznika i Mirosławem Przygodą z Płaszowianki Kraków. Najlepiej z kieleckich łuczników spisał się Sebastian Bątor, który zajął szóste miejsce.

- To były udane zawody. Strzeliłam rekord życiowy na odległości 70 m. W rundkach też nie było źle, ale zabrakło troszkę sił i strzały już nie leciały idealnie do celu. Teraz zmieniam sprzęt na twardszy i potrzebuję czasu, aby podczas całych zawodów strzelać równie celnie – powiedziała Małgorzata Góral ze Stelli.

Na torach kieleckiej Stelli rozegrana została również czwarta runda ekstraklasy łuczniczej. Zarówno kielczanki, jak i kielczanie wywalczyli trzecie miejsca. Wśród kobiet triumfował Łucznik Żywiec przed Obuwnikiem Prudnik, a wśród mężczyzn Społem Łódź przed Łucznikiem.

Tagi do tego wpisu
Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2019 / Realizacja: dimax design & kita solution