101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

dabplus10D

215,072 MHz

Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00
NA ANTENIE

 

TERAZ GRAMY

Posłuchaj online

Andrzej Pruś - fenomenalny mistrz ceremonii podczas konwencji PiS

Data publikacji: 13.10.2018 21:43
Autor: Michał Kita / Kategoria: Wiadomości
Komentarze

13.10.2018 Kielce. Konwencja PiS w Centrum Kongresowym Targów Kielce. Andrzej Pruś, sekretarz wojewódzkich struktur PiS
Fot. Jarosław Kubalski / Radio Kielce

W Kielcach odbyła się konwencja Prawa i Sprawiedliwości. Uczestniczyli w niej premier Mateusz Morawiecki oraz prezes PiS Jarosław Kaczyński. Energicznym prowadzącym to spotkanie był Andrzej Pruś, sekretarz wojewódzkich struktur ugrupowania, ubiegający się o mandat radnego Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego.

Jak zaznacza Andrzej Pruś - ta rola nie była dla niego nowością i wyzwaniem, ponieważ, jako osoba publiczna, jest przygotowany na wiele wyzwań, a mimo obecności podczas konwencji prawie tysiąca osób nie odczuwał tremy.

- Bardzo się cieszę z tych wszystkich pozytywnych i przyjemnych sygnałów, również od osób zupełnie mi obcych, które chwaliły organizację i prowadzenie naszego spotkania. Jest to dla mnie niezwykle ważne, ponieważ nie ukrywam, że włożyliśmy w to sporo wysiłku. Jestem przekonany, że to przyniesie dobre efekty - zaznacza.

Zdaniem Andrzeja Prusia, konwencja w Kielcach i spotkania z mieszkańcami premiera Morawieckiego, utwierdziły Polaków w tym, że województwo świętokrzyskie, to region ze wspaniałą historią i ogromnym potencjałem, który jak dotychczas nie jest w pełni wykorzystany.

- Cieszę się, że najważniejsi w Polsce ludzie o tym mówią. Premier Morawiecki powiedział o wielu ważnych rzeczach, takich jak droga s74 czy obwodnica Opatowa, a te inwestycje nabiorą tempa. Do tego potrzebne jest to, o czym mówimy w ostatnich tygodniach, taka dobra, pozytywna synergia pomiędzy rządem a samorządami. Dziś w Świętokrzyskiem jej nie ma, tylko nieliczne samorządy odpowiadają na tego typu potrzeby. Bez tego te możliwości, które dziś stwarza rząd nie będą możliwe do osiągnięcia - dodaje.

Po konwencji wyborczej Prawa i Sprawiedliwości w Kielcach premier Mateusz Morawiecki spotkał się z mieszańcami Staszowa, Opatowa i Ostrowca Świętokrzyskiego.

Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2019 / Realizacja: dimax design & kita solution