101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

dabplus10D

215,072 MHz

Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00
NA ANTENIE

 

TERAZ GRAMY

Posłuchaj online

Kobieta oskarżona o zabójstwo kolegi stanie przed sądem

Data publikacji: 08.11.2018 16:34
Autor: Monika Miller / Kategoria: Wiadomości
Komentarze

 
Fot. Jarosław Kubalski / Radio Kielce

33-letnia Mirela Z. stanie przed Sądem Okręgowym w Kielcach. Kobieta jest oskarżona o zabójstwo 28-letniego kolegi. Do zdarzenia doszło w marcu tego roku w jednym z domów jednorodzinnych przy ulicy Sandomierskiej w Kielcach.

Feralnego dnia pod numer alarmowy, zadzwoniła kobieta i poinformowała, że jej znajomy leży z raną w klatce piersiowej i jest nieprzytomny. Na miejsce pojechały służby ratunkowe, ale życia mężczyzny nie dało się uratować. Biegli stwierdzili, że śmierć mężczyzny była spowodowana raną w klatce piersiowej i obrażeniami wewnętrznymi. Na miejscu zdarzenia zabezpieczono nóż, którym zadano śmiertelny cios. W sprawie zatrzymano 33-letnią Mirelę Z.

Daniel Prokopowicz, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Kielcach informuje, że zebrany w toku postępowania materiał dowodowy, na który składają się opinie biegłych i zeznania świadków, potwierdziły wstępne ustalenia w sprawie. W toku śledztwa Mirela Z. przyznała się do popełnienia zarzucanego jej czynu i złożyła wyjaśnienia, które są zgodne z ustalonym stanem faktycznym.

Akt oskarżenia skierowano do Sądu Okręgowego w Kielcach. Oskarżona jest tymczasowo aresztowana, a zarzucany jej czyn jest zagrożony karą dożywotniego pozbawienia wolności.

Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2019 / Realizacja: dimax design & kita solution