101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

dabplus10D

215,072 MHz

Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00
NA ANTENIE

 

TERAZ GRAMY

Posłuchaj online

Poseł Lipiec: chcemy, by na wybory poszli ludzie niezależnie od tego kogo popierają

Data publikacji: 21.05.2019 18:45
Autor: Wiktor Dziarmaga / Kategoria: Wiadomości z regionu
Komentarze
Poseł Krzysztof Lipiec lider świętokrzyskiego Prawa i Sprawiedliwości zachęcał do udziału w wyborach do PE mieszkańców Kielc

Poseł Krzysztof Lipiec, lider świętokrzyskiego Prawa i Sprawiedliwości zachęcał do udziału w wyborach do PE mieszkańców Kielc
Kielce. 21.05.2019 / Fot. Wiktor Dziarmaga / Radio Kielce

Do udziału w majowych wyborach zachęcał mieszkańców Kielc poseł Krzysztof Lipiec, lider świętokrzyskiego Prawa i Sprawiedliwości. Towarzyszyli mu członkowie Świętokrzyskiego Forum Młodych PiS. Działacze na ulicy Sienkiewicza w Kielcach wspólnie rozdawali broszurki nakłaniające do uczestniczenia w wyborach europejskich.

Krzysztof Lipiec podkreślał, że nadchodzące wybory są bardzo ważne dla Polski, Europy i województwa świętokrzyskiego.

- Nam bardzo zależy na tym, by na te wybory ludzie poszli niezależnie od tego kogo popierają. Apelujemy, by podjęli dobrą refleksje zanim oddadzą głos do urny. Zachęcam do tego, by stawiali na wiarygodnych polityków, którzy są skuteczni. Myślę, że projekt, który przedstawiliśmy w postaci Deklaracji Europejskiej zyskuje dużą akceptację. Zależy nam na dużej frekwencji. Od niej zależy też wynik jaki uzyskamy w konkretnej liczbie posłów - mówił Krzysztof Lipiec. 

Do udziału w wyborach zachęcała także Patrycja Iwańska-Bęben, przewodnicząca Świętokrzyskiego Forum Młodych Prawa i Sprawiedliwości.

- Zachęcamy do oddania głosu na Prawo i Sprawiedliwość, ale też, by mieszkańcy poszli do urn i oddali głos w nadchodzących wyborach. Mamy bardzo dobra listę, na której jest dużo młodych osób, dlatego liczymy także na głosy rówieśników - powiedziała. 

Wybory do Parlamentu Europejskiego odbędą się 26 maja.

Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2019 / Realizacja: dimax design & kita solution