101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

dabplus10D

215,072 MHz

Zadzwoń do nas! Telefony antenowe

41 200 20 20 / 41 200 20 00

TELEFON INTERWENCYJNY

502 020 025

NA ANTENIE

 

TERAZ GRAMY

Posłuchaj online

Nowe BMW, hotel, zaplecze sportowe szczypiornistów - odwiedziliśmy PGE Vive w Arłamowie

Data publikacji: 13.08.2019 15:59
Autor: Marek Cender / Kategoria: Sport
Komentarze
Arłamów. Zgrupowanie PGE Vive

Arłamów. Zgrupowanie PGE Vive
Arłamów. 13.08.2019 / Fot. Jarosław Kubalski / Radio Kielce

14 piłkarzy ręcznych PGE Vive przebywa od czwartku na obozie szkoleniowym w Arłamowie. Każdy dzień szczypiorniści mają wypełniony ciężką pracą. Najczęściej zaczynają od interwałowego treningu biegowego, a później wylewają z siebie „siódme poty” na siłowni.

 Nad całością przygotowań do nowego sezonu czuwa sztab szkoleniowy: trenerzy Talant Dujszebajew i Uros Zorman, szkoleniowiec bramkarzy Sławomir Szmal, trener przygotowania motorycznego Krzysztof Paluch i fizjoterapeuci Tomasz Mgłosiek i Bartosz Zagniński.

- Bardzo fajny ośrodek. Dużo obiektów sportowych. Dobre jedzenie. Czego więcej chcieć – zastanawia się Arkadiusz Moryto. – Pracujemy od rana do wieczora z małymi przerwami na odpoczynek. Na koniec dnia jesteśmy tak zmęczeni, że mimo wielu atrakcji nie ma już siły, żeby wyjść z pokoju. Oglądamy więc filmy, gramy w sudoku, rozmawiamy – zdradza skrzydłowy mistrzów Polski.

- Na polu golfowym najlepszy jestem ja – śmieje się Andreas Wolff, a najsłabszy Sławek Szmal – dodaje z przymrużeniem oka Niemiec. – Praca, pracą, ale ważne jest również, że poznajemy się lepiej i przez to zespół się cementuje – wyjaśnia nowy bramkarz żółto-biało-niebieskich.

Wyjątkowo nieogolony po Arłamowie przechadza się Talant Dujszebajew. – Jak tutaj przyjechałem i zobaczyłem zdjęcia z 2015 roku, kiedy byliśmy tutaj pierwszy raz, to też byłem na nich nieogolony, a na koniec sezonu wygraliśmy Ligę Mistrzów – teraz już wiecie dlaczego chodzę z takim zarostem – zdradził dziennikarzom trener kielczan.

Na zgrupowaniu nie ma leczących kontuzje Mateusza Jachlewskiego i Tomasza Gębali oraz młodego bramkarza Miłosza Wałacha.

W trakcie wtorkowego Media Day na polu golfowym zaprezentowano nowy samochód PGE Vive BMW GT3 oklejony w barwy klubowe.

Tagi do tego wpisu
Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość

Indeks jakości powietrza

zmień ▾

Wybierz czujnik ×

cloud

 

PM10 - µg/m3

PM2.5 - µg/m3

Data pomiaru Źródło

Wiadomości
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2019 / Realizacja: dimax design & kita solution