101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

Posłuchaj online
Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00

SENIORADIO to jedna z najnowszych audycji Radia Kielce obecna na antenie od jesieni minionego roku. Jest adresowana nie tylko do seniorów, ale wszystkich słuchaczy, którzy lubią nieco starszą muzykę, zdrowy i aktywny tryb życia i optymistyczne podejście do życia.

W tym programie jego autorzy, z kilkudziesięcioletnim stażem w radiowo-telewizyjnych mediach, wciąż są bardzo aktywni, udowadniają, że zawsze jest czas na spełnianie swoich marzeń, realizację planów, czy uprawianie sportu. Zbigniew Batorski i Włodzimierz Rezner we wtorki po godzinie 20.00 goszczą osoby z pasją, niebanalne, które nie patrzą na swoją metryczkę urodzenia.

Autorzy starają się zapraszać takich gości, którzy mają pasje, którzy są aktywni i którzy swą aktywnością potrafią zarażać innych. To ludzie różnych profesji: lekarze, prawnicy, sportowcy, artyści. W SENIORADIU jest czas na naukę, ruch, twórczość literacką, muzyczną, podróże i odkrywanie świata. Nie brakuje standardów muzyki rozrywkowej i konkursów. SENIORADIO – każdy wtorek po godz.20.00.

 

Wielka akcja Senioradia! Zbieramy na wózek dla mistrza biegów narciarskich - Zbyszka Mondzika

 

Wzruszające spotkanie po 30 latach sportowca i lekarza, który uratował mu życie

 

Pomóżmy razem Zbigniewowi Mondzikowi

Archiwum audycji

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2017 / Realizacja: dimax design & kita solutions