101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

Posłuchaj online
Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00
Na Każdą Pogodę
Wróć do wszystkich audycji

W czwartek w programie "Na każdą pogodę" będzie bardzo zdrowo! Najpierw szef kuchni Willi Hueta z Kielc, Hubert Sanecki rozwinie temat zieleniny na talerzu, a dr Katarzyna Krekora - Wollny powie o diecie na wakacjach, zwłaszcza podczas podróży zagranicznych. Od godz. 9.30 zaprasza Paweł Solarz.

 PŁYTA NA KAŻDĄ POGODĘ

PROCOL HARUM – „Novum”

Legenda powróciła! Kiedy mówisz Procol Harum – nucisz „A Whiter Shade Of Pale”. Trudno zatem słuchając ich nagrań nie odnosić się do tego przeboju. Tym samym zespół stał się zakładnikiem własnej piosenki, którą znają miliony. Trudno więc być obiektywnym, omawiając album, który grupa wydała po 14 latach. Są na nim utwory dobre, ale i takie, stanowiące muzyczną watę, którą zjesz i już o niej zapominasz. „Novum” to płyta nie wybitna, ale przyzwoita i na poziomie. A szacunek dla Procol Harum zawsze się należy. 

W programie "Na każdą pogodę”, od poniedziałku do czwartku, codziennie inne, ważne tematy i codziennie inni, interesujący goście. W audycji dyskutujemy o rynku pracy, ekologii, gospodarce, bankowości, edukacji, zdrowiu, wolontariacie, przedstawiamy sprawy osób i samych niepełnosprawnych a także historie leśne. Oprócz tego od poniedziałku do czwartku o godzinie 11.15 "Czas dla zdrowia", który prowadzą Magdalena Sitek i Iwona Murawska. W "Na każdą pogodę" nie zabraknie dobrej muzyki i konkursów z nagrodami. Zawsze można do nas napisać: pogoda@radio.kielce.pl i zadzwonić 41-200-20-20. Po godz. 9.25 zaprasza Paweł Solarz.

Archiwum audycji

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2017 / Realizacja: dimax design & kita solutions