101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

Posłuchaj online
Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00
Na Każdą Pogodę
Wróć do wszystkich audycji

W programie "Na każdą pogodę”, od poniedziałku do czwartku, codziennie inne, ważne tematy i codziennie inni, interesujący goście. W audycji dyskutujemy o rynku pracy, ekologii, gospodarce, bankowości, edukacji, zdrowiu, wolontariacie, przedstawiamy sprawy osób i samych niepełnosprawnych a także historie leśne.

Oprócz tego od poniedziałku do czwartku o godzinie 11.15 "Czas dla zdrowia", który prowadzą Magdalena Sitek i Iwona Murawska. W "Na każdą pogodę" nie zabraknie dobrej muzyki i konkursów z nagrodami. Zawsze można do nas napisać: pogoda@radio.kielce.pl i zadzwonić 41-200-20-20. Po godz. 9.25 zaprasza Paweł Solarz.

PŁYTA NA KAŻDĄ POGODĘ

FIRST AID KIT – „Ruins” (Sony Music Polska, 2018)

Siostry Klara i Johanna Söderberg postanowiły zacząć śpiewać w 2008 roku od wykonania coveru zespołu Fleet Foxes. Szwedki na tyle rozbudziły wyobraźnię krytyków, że płyta „Stay Gold” zyskała ich uznanie.  Nowy album „Ruins”  powstawał w Portland z udziałem choćby Petera Bucka z R.E.M. Siostry mocno stąpają po ziemi, a ich proste i wpadające w ucho piosenki zdobywają kolejnych fanów i zyskują uznanie branży. 10 utworów tworzących album sprawi, że słuchacz przeniesie się w świat pełen muzyki bez codziennych spraw. Płytę FIRT AID KIT można więc słuchać nie tylko ze względu na urodę artystek.

Archiwum audycji

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2017 / Realizacja: dimax design & kita solutions