101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

Posłuchaj online
Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00
Na Każdą Pogodę
Wróć do wszystkich audycji

Jak na naszym balkonie wywołać wiosnę? Czy eksperymentować, czy pozostać wiernym naszym przyzwyczajeniom? O tym porozmawiamy dzisiaj z Anna Wielgus z Agrocentrum Kielce. W „Na każdą pogodę” dermatolog dr Maria Pyzio-Gutkowska powie o wstydliwym problemie łuszczycy. Od godz. 9.30 „NKP” zaprasza Paweł Solarz.

 


PŁYTA NA KAŻDĄ POGODĘ

PATRYCJA ZARYCHTA – „Szczęście” (Agencja Muzyczna Polskiego Radia, 2017)

Patrycja Zarychta to wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów pochodząca ze Skarżyska Kamiennej. Absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach na Wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej, specjalność wokalistyka jazzowa. Współpracowała m.in. z Wojtkiem Pilichowskim, Michałem Wierbą, Piotrem Żaczkiem, Arkiem Skolikiem. Debiutancki album „Szczęście” jest o dorastaniu i poznawaniu siebie, o zgłębianiu różnych zakamarków własnej duszy. O zmaganiach ze światem. O tym, że zawsze trzeba być sobą i co najważniejsze - trzeba pokochać siebie. Jako bonusy na albumie znalazły się fragmenty koncertu z legendarnego Studia Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej z 10 lipca 2016 roku, w ramach Warsaw Summer Jazz Days 2017. W tworzeniu płyty pomagał Michał Urbaniak, co już jest rekomendacja, że to wydawnictwo trzeba mieć!

W programie "Na każdą pogodę”, od poniedziałku do czwartku, codziennie inne, ważne tematy i codziennie inni, interesujący goście. W audycji dyskutujemy o rynku pracy, ekologii, gospodarce, bankowości, edukacji, zdrowiu, wolontariacie, przedstawiamy sprawy osób i samych niepełnosprawnych a także historie leśne. Oprócz tego od poniedziałku do czwartku o godzinie 11.15 "Czas dla zdrowia", który prowadzą Magdalena Sitek i Iwona Murawska. W "Na każdą pogodę" nie zabraknie dobrej muzyki i konkursów z nagrodami. Zawsze można do nas napisać: pogoda@radio.kielce.pl i zadzwonić 41-200-20-20. Po godz. 9.25 zaprasza Paweł Solarz.

Archiwum audycji

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2017 / Realizacja: dimax design & kita solutions