101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

Posłuchaj online
Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00
Na Każdą Pogodę
Wróć do wszystkich audycji


W programie "Na każdą pogodę”, od poniedziałku do czwartku, codziennie inne, ważne tematy i codziennie inni, interesujący goście. W audycji dyskutujemy o rynku pracy, ekologii, gospodarce, bankowości, edukacji, zdrowiu, wolontariacie, przedstawiamy sprawy osób i samych niepełnosprawnych a także historie leśne.

Oprócz tego od poniedziałku do czwartku o godzinie 11.15 "Czas dla zdrowia", który prowadzą Magdalena Sitek i Iwona Murawska. W "Na każdą pogodę" nie zabraknie dobrej muzyki i konkursów z nagrodami. Zawsze można do nas napisać: pogoda@radio.kielce.pl i zadzwonić 41-200-20-20. Po godz. 9.25 zaprasza Paweł Solarz.

PŁYTA NA KAŻDĄ POGODĘ

HARRY STYLES – „Harry Styles” ( Sony Music Polska, 2017)

Muzyka zna przykłady, kiedy członkowie różnych grup, rozpoczynali solowe kariery, które toczyły się z różnym skutkiem. W przypadku Harry’ego Stylesa znanego dotąd przede wszystkim z występów w One Direction, debiutancki, solowy album zaskakuje pozytywnie. "Meet Me in the Hallway”, "Carolina”, "Only Angel”, czy najbardziej znany "Sign of the Times" dowodzą pełnej dojrzałości autora. Harry Styles to już świadoma siebie gwiazda pop, która na pewno zainspiruje nas jeszcze wielokrotnie swoją muzyką.

Archiwum audycji

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2017 / Realizacja: dimax design & kita solutions