101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

Posłuchaj online
Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00
Na Każdą Pogodę
Wróć do wszystkich audycji

W czwartek w programie „Na każdą pogodę” odpowiemy na pytanie – nordic walking hit, czy kit? Gościem będzie trener personalny Barbara Gajda z Expert Fitness z Kielc. W audycji porozmawiamy także o zdrowiu - dr Beata Gładysiewicz, gastroenterolog – wyjaśni przyczyny powstawania i leczenie nieswoistego zapalenia jelit. „NKP” od godz.9.30 zaprasza Paweł Solarz.

   PŁYTA NA KAŻDĄ POGODĘ

Grażyna Łobaszewska - „Sklejam się”

Najnowszy album Grażyny Łobaszewskiej zatytułowany „Sklejam się” to płyta dla słuchaczy wrażliwych. Usłyszymy piosenki utrzymane w stylistyce pop, soul i rock. Mądre teksty - Justyny Holm, Grażyny Łobaszewskiej, Julity Zielińskiej, Jana Wołka, Andrzeja Poniedzielskiego – wokalistka znakomicie interpretuje i przekazuje. Wokalistka po raz kolejny udowadnia, że to co robi, to najwyższy, światowy poziom, a album „Sklejam się” jest tego dowodem.

 

W programie "Na każdą pogodę”, od poniedziałku do czwartku, codziennie inne, ważne tematy i codziennie inni, interesujący goście. W audycji dyskutujemy o rynku pracy, ekologii, gospodarce, bankowości, edukacji, zdrowiu, wolontariacie, przedstawiamy sprawy osób i samych niepełnosprawnych a także historie leśne. Oprócz tego od poniedziałku do czwartku o godzinie 11.15 "Czas dla zdrowia", który prowadzą Magdalena Sitek i Iwona Murawska. W "Na każdą pogodę" nie zabraknie dobrej muzyki i konkursów z nagrodami. Zawsze można do nas napisać: pogoda@radio.kielce.pl i zadzwonić 41-200-20-20. Po godz. 9.25 zaprasza Paweł Solarz.

Archiwum audycji

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2017 / Realizacja: dimax design & kita solutions