101,4 MHz

90,4 MHz Kielce
100,0 MHz WłoszczowaReklama
Na Każdą Pogodę
Wróć do wszystkich audycji

Od dzisiaj w Miejskim Urzędzie Pracy w Kielcach przyjmowane będą wnioski o refundację wynagrodzenia oraz składek na ubezpieczenie społeczne za zatrudnienie skierowanych bezrobotnych do 30 roku życia. W pierwszej części „Na każdą pogodę” wszelkie wątpliwości wyjaśni Zbigniew Brzeziński z MUP w Kielcach. Jak w każdy poniedziałek będą również „radiowe porady prawnika”.

W „Czasie dla zdrowia” konsultant wojewódzki stomatologii dziecięcej dr n. med. Joanna Zemlik odpowie na pytanie: czy w profilaktyce stomatologicznej stosować, czy nie fluor?. „NKP” od godz. 9.30 zaprasza Paweł Solarz.

PŁYTA NA KAŻDĄ POGODĘ

MUZYKA Z FILMU „LA LA LAND”

Film „La La Land” triumfował podczas 74. ceremonii rozdania Złotych Globów zgarniając nagrody we wszystkich nominowanych kategoriach (7 statuetek!), w tym za piosenkę “City Of Stars” oraz całą muzykę! Jednocześnie film triumfował podczas tegorocznych  Bafta Film Awards w kategoriach: najlepszy film, reżyseria, aktorka pierwszoplanowa i muzyka.

 

W programie "Na każdą pogodę”, od poniedziałku do czwartku, codziennie inne, ważne tematy i codziennie inni, interesujący goście. W audycji dyskutujemy o rynku pracy, ekologii, gospodarce, bankowości, edukacji, zdrowiu, wolontariacie, przedstawiamy sprawy osób i samych niepełnosprawnych a także historie leśne. Oprócz tego od poniedziałku do czwartku o godzinie 11.15 "Czas dla zdrowia", który prowadzą Magdalena Sitek i Iwona Murawska. W "Na każdą pogodę" nie zabraknie dobrej muzyki i konkursów z nagrodami. Zawsze można do nas napisać: pogoda@radio.kielce.pl i zadzwonić 41-200-20-20. Po godz. 9.25 zaprasza Paweł Solarz.

Archwium audycji

Telefony antenowe

Zadzwoń do nas!

Posłuchaj Online

Informator Kąpieliskowy

  • Warunki
    Nazwa kąpieliska

Legenda - warunki kąpielisk

Bardzo dobre Dobre Dostateczne Dopuszczające Słabe Zamknięte

Reklama

Projekt praca

Tutaj praca czeka na Ciebie.

Sprawdź najnowsze oferty pracy

Czytaj więcej

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2013 / Realizacja: ZetoKielce