101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

Posłuchaj online
Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00
Na Każdą Pogodę
Wróć do wszystkich audycji

W programie "Na każdą pogodę”, od poniedziałku do czwartku, codziennie inne, ważne tematy i codziennie inni, interesujący goście. W audycji dyskutujemy o rynku pracy, ekologii, gospodarce, bankowości, edukacji, zdrowiu, wolontariacie, przedstawiamy sprawy osób i samych niepełnosprawnych a także historie leśne.

Oprócz tego od poniedziałku do czwartku o godzinie 11.15 "Czas dla zdrowia", który prowadzą Magdalena Sitek i Iwona Murawska. W "Na każdą pogodę" nie zabraknie dobrej muzyki i konkursów z nagrodami. Zawsze można do nas napisać: pogoda@radio.kielce.pl i zadzwonić 41-200-20-20. Po godz. 9.25 zaprasza Paweł Solarz.

PŁYTA NA KAŻDĄ POGODĘ

VARIUS MANX & KASIA STANKIEWICZ – „ENT”

Historia zespołu pisze się dalej… i tak można by zakończyć, a jednocześnie zachęcić do posłuchania albumu „ENT” Varius Manx & Kasi Stankiewicz. Ale warto dodać, że po przesłuchaniu płyty, która ukazała się 13 kwietnia, zespół wraca do dobrego, a może najlepszego w swojej karierze czasu. Znakomita muzyka Roberta Jansona wpisuje się w niebanalne teksty – zwyczajne o życiu w zgodzie z naturą i samym sobą – Kasi Stankiewicz. „ENT” to nowy początek VM&KS.

Archiwum audycji

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2017 / Realizacja: dimax design & kita solutions