Na Każdą Pogodę
Wróć do wszystkich audycji

W programie "Na każdą pogodę”, od poniedziałku do czwartku po godzinie 9.25 codziennie inne, ważne tematy i codziennie inni, interesujący goście. W audycji dyskutujemy o rynku pracy, ekologii, gospodarce, bankowości, edukacji, zdrowiu, wolontariacie, a także przedstawiamy sprawy osób i samych niepełnosprawnych.

Oprócz tego od poniedziałku do czwartku o godzinie 11.15 "Czas dla zdrowia", który prowadzą Magdalena Sitek i Iwona Murawska. W "Na każdą pogodę" nie zabraknie dobrej muzyki i konkursów z nagrodami. Zawsze można do nas napisać: pogoda@radio.kielce.pl i zadzwonić 41-200-20-20.

 

PŁYTA TYGODNIA:

PAWEŁ DOMAGAŁA - „Wracaj”

To już trzecia płyta śpiewającego aktora. Album, za który już go kochają miliony, ale też miliony dają mu srogie cięgi. 13 utworów składających się na album utrzymanych w różnej stylistyce od: folk, przez country do popu. Autor opowiada o miłości do świata, ten platonicznej, a jednocześnie o zamykaniu się na niego i na ludzi. Jego piosenki - jak sam mówił w wielu wywiadach - są wolne od polityki. Ta płyta to realizacja najśmielszych młodzieńczych marzeń, bez zastanawiania się, jak zabrzmią na tle innych piosenek. A sam Pawel woli być bardziej chłopakiem z Radomia, niż gwiazdą sceny.

Archiwum audycji