Na Każdą Pogodę
Wróć do wszystkich audycji

W programie "Na każdą pogodę”, od poniedziałku do czwartku po godzinie 9.25 codziennie inne, ważne tematy i codziennie inni, interesujący goście. W audycji dyskutujemy o rynku pracy, ekologii, gospodarce, bankowości, edukacji, zdrowiu, wolontariacie, a także przedstawiamy sprawy osób i samych niepełnosprawnych.

Oprócz tego od poniedziałku do czwartku o godzinie 11.15 "Czas dla zdrowia", który prowadzą Magdalena Sitek i Iwona Murawska. W "Na każdą pogodę" nie zabraknie dobrej muzyki i konkursów z nagrodami. Zawsze można do nas napisać: pogoda@radio.kielce.pl i zadzwonić 41-200-20-20.

 

PŁYTA TYGODNIA:

BOB DYLAN – „Rough and Rowdy Ways”

To pierwszy od 8 lat album z nową muzyką Boba Dylana. Zanim można było posłuchać w całości 10 utworów budujących płytę, to trzy ją zapowiadające wskazywały kierunek, w którym Noblista teraz podąża. Bob Dylan bowiem eksploruje tereny, których nikt jeszcze nie odwiedził. „Rough and Rowdy Ways” pokazuje, że Bob Dylan jest niczym śniegowa kula, która toczy się przez kulturę, doklejając do siebie kolejne warstwy. To 39. w kolekcji Dylana album. A do tej pory sprzedał ich 125 milionów.

Archiwum audycji