Na Każdą Pogodę
Wróć do wszystkich audycji

W programie "Na każdą pogodę”, od poniedziałku do czwartku po godzinie 9.25 codziennie inne, ważne tematy i codziennie inni, interesujący goście. W audycji dyskutujemy o rynku pracy, ekologii, gospodarce, bankowości, edukacji, zdrowiu, wolontariacie, a także przedstawiamy sprawy osób i samych niepełnosprawnych.

Oprócz tego od poniedziałku do czwartku o godzinie 11.15 "Czas dla zdrowia", który prowadzą Magdalena Sitek i Iwona Murawska. W "Na każdą pogodę" nie zabraknie dobrej muzyki i konkursów z nagrodami. Zawsze można do nas napisać: pogoda@radio.kielce.pl i zadzwonić 41-200-20-20.

 

PŁYTA TYGODNIA

DARIA ZAWIAŁOW – „Wojny i noce”

Śpiewanie zaczynała w programie „Od przedszkola do Opola”. Dzisiaj wydaje trzecią płytę „Wojny i Noce”. Daria Zawiałow przygotowała 13 piosenek wspólnie z Michałem Kushem. To także kolejna płyta inspirowana francuską elektroniką. Ale słychać też na niej odniesienia do brzmień syntezatorowych lat 80. Artystka nie zapomniała również o mocnych gitarowych brzmieniach.  Już dwa pierwsze utwory „Kaonashi” i „Za krótki sen”, które promują płytę, są na tyle intrygujące, że warto posłuchać cały album.

Archiwum audycji