Na Każdą Pogodę
Wróć do wszystkich audycji

W programie "Na każdą pogodę”, od poniedziałku do czwartku po godzinie 9.25 codziennie inne, ważne tematy i codziennie inni, interesujący goście. W audycji dyskutujemy o rynku pracy, ekologii, gospodarce, bankowości, edukacji, zdrowiu, wolontariacie, a także przedstawiamy sprawy osób i samych niepełnosprawnych.

Oprócz tego od poniedziałku do czwartku o godzinie 11.15 "Czas dla zdrowia", który prowadzą Magdalena Sitek i Iwona Murawska. W "Na każdą pogodę" nie zabraknie dobrej muzyki i konkursów z nagrodami. Zawsze można do nas napisać: pogoda@radio.kielce.pl i zadzwonić 41-200-20-20.

 

PŁYTA TYGODNIA

DARIUSZ KOZAKIEWICZ – „Krokodyl”

Dwie płyty, 32 utwory i On. Krokodyl, czyli Dariusz Kozakiewicz. Jeden z najlepszych gitarzystów wszech czasów postanowił podsumować swoje pół wieku na scenie i w studiu nagrań. Piosenki, które tworzą ten dwupłytowy zestaw to cząstka jego bogatej muzycznej biblioteki. Przez lata związany z zespołem Perfect, grał także w grupach Test, czy Breakout. Komponował dla siebie i innych. Album „Krokodyl” to za mało, aby poznać wszystkie możliwości Dariusza, jako gitarzysty, ale powinien stanowić żelazną pozycję w każdej płytotece fana polskiej muzyki.

Archiwum audycji