Izabela Trojanowska. Spotkanie z gwiazdą

Powrót do Informator Kulturalnego

dziś

arrow
arrow

10 PAź 19:00

locationKońskie, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury

„Wszystko czego dziś chcę”, „Pieśń o cegle”, „Tyle samo prawd ile kłamstw” - to tylko niektóre z przebojów Izabeli Trojanowskiej. Usłyszymy je zapewne podczas „Spotkania z gwiazdą”, które odbędzie się w sali „Leliwy” 10 października o godzinie 19.

Miejsko-Gminny Dom Kultury organizuje pierwsze po wakacjach „Spotkanie z gwiazdą”. Tym razem na niewielkiej scenie sali „Leliwa” będziemy gościć doskonale znaną aktorkę i wokalistkę Izabelę Trojanowską. Spotkanie poprowadzi dziennikarz muzyczny Leszek Bonar.

Izabelę Trojanowską znamy z takich filmów jak „Strachy”, „Kariera Nikodema Dyzmy” i niezwykle popularnego serialu telewizyjnego „Klan”, gdzie od wielu lat wciela się w rolę nieco kontrowersyjnej restauratorki Moniki Ross – Nawrot. Ale artystka jest nie tylko aktorką. W latach 80. minionego wieku szturmem wtargnęła na polską scenę muzyczną z takimi przebojami jak „Wszystko czego dziś chcę” czy „Pieśń o cegle”. Połowa dziewcząt nosiła wtedy fryzurę „na Izę”. Podziwialiśmy nowatorskie muzyczne interpretacje, nowoczesne stroje, makijaż, oryginalny głos Izy. Później piosenkarka nagrała jeszcze wiele przebojów. Ostatnią płytę pod tytułem „Na skos” wydała w roku 2016.

Podczas spotkania na pewno powrócimy do współpracy artystki z największymi twórcami polskiej piosenki, jak Romuald Lipko, Jan Borusewicz czy Janusz Grzywacz. Zapytamy o jej niezwykłą popularność dzięki piosenkom i serialowi.

Bilety w cenie 30 złotych dostępne są w sekretariacie Miejsko-Gminnego Domu Kultury w Końskich.

Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama