Koncerty FT PARADOX pt. „(nie)cała ja...”

Powrót do Informator Kulturalnego

dziś

arrow
arrow

24 PAź 18:00

locationSandomierz, Port Kultury

Sandomierskie Centrum Kultury oraz Formacja Taneczna PARADOX zapraszają na koncerty pt. „(nie)cała ja...” w wykonaniu FT PARADOX, które odbędą się 24 i 25 października 2020 r. w Porcie Kultury przy ul. Portowej 24 w Sandomierzu.

Bilety w cenie 5 zł można nabyć w Ośrodku Promocji Aktywności Kulturalnej, ul. Armii Krajowej 1 w Sandomierzu, tel. 604 684 128.

Ilość miejsc ograniczona!

Prosimy o stosowanie się do wymogów sanitarnych podczas spektaklu, zgodnie z wyeksponowanymi komunikatami na terenie wydarzenia.

Z uwagi na obowiązek prowadzenia ewidencji publiczności, każda osoba zostanie poproszona o wypełnienie stosownego oświadczenia.

***

„(nie) cała ja...” jest zbiorem dorobku artystycznego zaawansowanych grup FT Paradox.

Koncert będzie składał się z dwóch części:

1. etiudy tanecznej „(nie) cała ja ...” - najstarsze tancerki z grupy Paradox I przedstawią nam swoją wizję bycia „na scenie” z bogatym wachlarzem doświadczeń emocjonalnych, które im towarzyszą odkąd rozpoczęły swoją przygodę z tańcem. Postarają się zinterpretować swoje przeżycia, emocje i za pomocą choreografii, ruchu przybliżyć publiczności piękno oraz ciężką pracę jaką wkładają w trakcie treningów;

2. prezentacji choreografii stworzonych w poprzednim sezonie w grupach: Paradox S, Paradox Junior, Paradox 30+ oraz Paradox I.

Gościem specjalnym koncertu będzie Natalia Ciecierska - utalentowana wokalistka pochodząca z Tarnobrzega!

Scenariusz, choreografia i reżyseria: Monika Magda.

Polub wiadomość
Reklama