dziś

arrow
arrow

14 GRU 17:00

locationKielce, Dziedziniec Muzeum Zabawek i Zabawy

W ramach akcji „Zajrzyj w święta” goście, którzy wybiorą się z wizytą na dziedziniec Muzeum Zabawek i Zabawy będą mogli obejrzeć wystawę szopek i dziadków do orzechów w muzealnych witrynach okiennych. Atrakcje będą dostępne do 17 stycznia 2021 r.

Obiekty, które zostaną zaprezentowane w witrynach okiennych pochodzą ze zbiorów własnych i stanowią część ważnych kolekcji, wielokrotnie wypożyczanych do różnych placówek w całej Polsce.

Na pamiątkę odwiedzin, każdy będzie mógł zabrać szopkę do własnoręcznego wykonania, zaprojektowaną przez Pana Zaradnego z Muzeum Zabawek i Zabawy. Atrakcją będą też wielkie sanie mikołajowe. Chętni będą mogli brać udział w konkursie i quizie z nagrodami.

Muzeum nagrodzi najszybciej przesłane oraz te najbardziej kreatywne propozycje życzeń. Życzenia pod choinkę są również przedłużeniem świątecznych działań IDK – niech dobre życzenia trwają dłużej.

Quiz zbada wiedzę o świętach, zwyczajach ale będzie też wyzwaniem sprawdzającym spostrzegawczość.

Akcja „Zajrzyj w święta” potrwa od 14.12.2020 r. do końca ferii, czyli do 17.01.2021 r., dziedziniec będzie dostępny codziennie od godz. 8.00 do 20.00.

Z uwagi na obowiązujące obostrzenia należy zachować ostrożność, wstęp bezwzględnie z maseczką. Muzeum może regulować ilość osób przebywających jednocześnie na dziedzińcu muzealnym.

Szczegóły dostępne na stronie www.muzeumzabawek.eu.

Polub wiadomość
Reklama