Komedia "Same plusy"

Powrót do Informator Kulturalnego

dziś

arrow
arrow

26 PAź 18:00

locationKielce, Kieleckie Centrum Kultury, Duża Scena

Spektakl „SAME PLUSY #OnLIFE” – to komediodramat o tym, że w życiu warto żyć… nie tylko dla siebie. Na takie przedstawienie 26 października, o godz. 18 zaprasza Kieleckie Centrum Kultury.

Zuza to współczesna polska Bridget Jones, jest dziewczyną, której kompletnie nic w życiu nie wychodzi. Ma 40 lat, pracuje w korporacji, zaś jej życie osobiste leży w gruzach. Żyje na wiecznym minusie, jest samotna, zakompleksiona i nie wierzy, że cokolwiek może jej wyjść na plus.

Jedynym bliskim Zuzy jest anonimowy „znajomy” z Facebooka. Na domiar złego dziewczyna zachodzi w ciążę z przypadkowym mężczyzną, który ulatnia się jak kamfora. Wydaje się, że Zuza już się nie pozbiera. Tymczasem drażniące koleżanki z pracy: niezbyt pojętna blondynka i zawzięta feministka okazują się prawdziwymi przyjaciółkami. Nawet machismo-boss wysupłuje z siebie drobiny empatii i wrażliwości.

Rozpoczyna się zbiorowe poszukiwanie nieznanego ojca. Jednak szalona misja zawodzi. Czy jest dno, w które można zapukać od spodu? Jest. A czy jest szansa na szczęśliwe zakończenie? Oto jest pytanie….

Autorem sztuki jest Cezary Harasimowicz. Adaptacja i reżyseria: Wawrzyniec Kostrzewski.

W obsadzie pojawią się: Gabriela Muskała, Grażyna Wolszczak, Marieta Żukowska i Michał Czernecki.

Bilety w cenie 90 i 100 złotych.

Polub wiadomość
Reklama