Michał Wiśniewski akustycznie

Powrót do Informator Kulturalnego

dziś

arrow
arrow

locationKielce, Targi Kielce

Pierwsza odsłona akustycznych koncertów Michała Wiśniewskiego, podczas których usłyszymy największe przeboje wokalisty oraz zespołu Ich Troje, w wersjach akustycznych na żywo! 21 listopada Michał Wiśniewski wystąpi w Kielcach, w Centrum Kongresowym Targów Kielce.

Zgromadzoną publiczność zaczarują dźwięki płynące z pianina, basu, gitary oraz instrumentów perkusyjnych. Te koncerty z pewnością pozostaną na długo w pamięci każdego, kto weźmie udział w tej muzycznej uczcie.

Na scenie Michałowi partneruje Ania Świątczak - wokalistka zespołu Ich Troje, która w sobie tylko znany sposób potrafi delikatnie otulić słuchaczy niepowtarzalnym głosem.

Oprócz największych hitów Michała i Ich Troje, takich jak "A wszystko to…" , "Powiedz", "Zawsze z Tobą chciałbym być", "Kochaj mnie Kochaj" czy "Wypijmy za to!", usłyszymy utwory, które podbiły serca fanów, ale nie są wykonywane na koncertach zespołu. Wśród nich znajdują się "A niech gadają", "Mandy", "Nienawiść, "Czekanie", "Papierosy, wóda, sex", czy "Zawsze naprzód nigdy wstecz".

 

Bilet normalny – uprawnia tylko do uczestnictwa w koncercie.

Bilet Sponsor Package – bilety sponsorskie uprawniają do uczestniczenia w próbie zespołu, a po koncercie do spotkania z Michałem i zrobienia wspólnego zdjęcia w pierwszej kolejności. Ponadto każdy posiadacz biletu Sponsor otrzyma również płytę wokalisty.

Polub wiadomość
Reklama