"Życie jest piękne" - gala finałowa

Powrót do Informator Kulturalnego

dziś

arrow
arrow

locationKielce, Kieleckie Centrum Kultury, Mała Scena

Gala Finałowa XV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego "Życie jest piękne” odbędzie się 3 grudnia, o godz. 19, na Małej Scenie Kieleckiego Centrum kultury.

Opis organizatora:

Wydarzenie uświetni występ Macieja Kmity z towarzyszenie Urszuli Borkowskiej "Mężczyzna Romantyczny – muzyczna podróż do świata tęsknot”.

Czy mężczyźni romantyczni już wyginęli? Są naukowe dowody, że na Ziemi istnieją jeszcze przedstawiciele tego mocno przetrzebionego gatunku. Czy są jednak komukolwiek potrzebni? Tu sprawa robi się nieco bardziej skomplikowana, zatem dokonać trzeba pogłębionej analizy.
Z pomocą przychodzi recital „Mężczyzna romantyczny”, w którym Maciej Kmita rozkłada na czynniki pierwsze los faceta, co to nie raz otrzymał już przysłowiowego kopa w duszę, a jednak konsekwentnie nadstawia ją na kolejne razy. Usłyszymy zarówno znane tematy muzyczne w absolutnie niebanalnych aranżacjach kierownika muzycznego projektu maestry Urszuli Borkowskiej (oczywiście z jej soczyście romantycznym akompaniamentem), jak i zupełnie nowe piosenki z tekstami wokalisty. Będzie na wpół dowcipnie i refleksyjnie.

Po Gali Finałowej będzie można kupić pokonkursowe kalendarze na 2022 rok ze zdjęciami laureatów i wyróżnionych.
Duży kalendarz: 35 zł (koszt wydruku)
Mały kalendarz: 6 zł (koszt wydruku)
Wydarzenie jest niebiletowane.

Wstęp wolny.

Polub wiadomość
Reklama