dziś

arrow
arrow

19 GRU 16:00

locationKielce, Kieleckie Centrum Kultury, Mała Scena

"Seks dla opornych" - to propozycja Teatru TeTaTeT na 19 grudnia. Spektakl zostanie pokazany o godzinie 16 na Małej Scenie Kieleckiego Centrum Kultury.

Opis organizatora:

On i Ona - Karol i Barbara, związek z blisko trzydziestoletnim stażem. Zwyczajne, niczym niewyróżniające się małżeństwo wiodące spokojne i ustatkowane życie. Dotąd nie było ich stać raczej na żadne większe szaleństwo. Aż do pewnej chwili, gdy Ona uświadamia sobie, że czas najwyższy ożywić ich związek i obudzić dawne pożądanie. Opuszczają więc swoje przytulne gniazdko i wyruszają spędzić kilka namiętnych dni tylko we dwoje. Aby się wspomóc zabierają ze sobą poradnik pt: "Seks dla opornych", jednak zanim uda im się go otworzyć czeka ich solidny rozrachunek z życia.

Wzajemne zarzuty, wyrzuty i żale doprowadzą niemalże do całkowitego rozstania, przewodnik po łóżkowych meandrach rozkoszy dostarczy im raczej groteskowych przeżyć, wystawiając ich jednak na zażenowanie i konsternację aniżeli nowe doznania i wielkie uniesienia. Jednakże tej jednej nocy przekonają się, że codzienność i małżeńska rutyna są tak naprawdę największą wartością, bo składają się na nią wzajemna bliskość i przyjaźń, zaufanie i poczucia bezpieczeństwa. Po prostu… miłość. 

To nieco gorzki, ale jednocześnie zabawny tekst o małżeńskich przygodach. Komedia, która trafnie obrazuje męskie i damskie punkty widzenia, pragnienia, a także wyobrażenia o nich samych. Zapraszamy na mądry, obfitujący w błyskotliwe dialogi spektakl o życiu, który jednocześnie wzrusza i bawi do łez. 

Reżyseria: Marek Kępiński 

Scenografia: Joanna Biskup-Brykczyńska 

OBSADA (role dublowane):

Barbara - Teresa Bielińska/Ewa Pająk 

Karol - Mirosław Bieliński/Jacek Mąka (Teatr im. S. Żeromskiego w Kielcach) 

Spektakl adresowany jest do widzów dorosłych.

Polub wiadomość
Reklama