„Miasto obcina dotację, przyszłość VIVE zagrożona”. Sprostowanie

Data publikacji: 17.02.2020 13:07
Kategoria: Wiadomości z regionu
Komentarze
11.02.2020. Kielce. Kieleccy radni spotkali się z zarządem PGE Vive. Na zdjęciu od lewej Marian Urban  członek zarządu PGE Vive Kielce i Bertus Servaas  prezes PGE Vive Kielce

11.02.2020. Kielce. Kieleccy radni spotkali się z zarządem PGE Vive. Na zdjęciu (od lewej): Marian Urban - członek zarządu PGE Vive Kielce i Bertus Servaas - prezes PGE Vive Kielce
Fot. Piotr Kwaśniewski / Radio Kielce

W artykule pod tytułem „Miasto obcina dotację, przyszłość VIVE zagrożona” zostały zamieszczone nieprawdziwe informacje, sugerujące jakoby Prezydent Miasta Kielce zmniejszył finansowe wsparcie dla PGE VIVE.

Prostując nieprawdziwe informacje, wyjaśniamy, że Prezydent Miasta Kielce nie zmniejszył wsparcia finansowego dla PGE VIVE. W latach ubiegłych Miasto Kielce nie udzielało Klubowi jakiegokolwiek „Wsparcia finansowego”, lecz zawierało z klubem umowy o świadczenie usług z zakresu promocji Miasta Kielce, w związku z udziałem drużyny PGE VIVE Kielce w rozgrywkach krajowych Superligi PGNiG oraz rozgrywkach lig europejskich.

Takie umowy nie mogą być uznane za formę wsparcia finansowego, prywatnego przedsiębiorcy a wynagrodzenie za świadczone usługi stanowi ekonomiczny ekwiwalent świadczonych przez Klub usług promocyjnych, czego nie można utożsamiać z pojęciem wsparcia finansowego.

Prezydent Miasta

Bogdan Wenta

Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama