Śmierć na gminnej drodze. Nie żyje 59-letni mężczyzna

Data publikacji: 17.02.2020 17:47 / Data aktualizacji: 17.02.2020 19:41
Autor: Marlena Płaska , Magdalena Galas-Klusek / Kategoria: Wiadomości z regionu
Komentarze
17.02.2020 Mokra gmina Stąporków. Śmiertelny wypadek

17.02.2020 Mokra gmina Stąporków. Śmiertelny wypadek
Fot. PSP Końskie

Do tragicznego wypadku doszło w gminie Stąporków na drodze gminnej. W wyniku zderzenia dwóch pojazdów śmierć na miejscu poniósł jeden z kierowców - informuje sierżant Marta Przygodzka z komendy powiatowej policji w Końskich.

59-letni mężczyzna kierujący busem marki mercedes sprinter, jadąc od miejscowości Mokra w kierunku miejscowości Hucisko, wyjeżdżał z drogi podporządkowanej. Wymusił pierwszeństwo przejazdu i zderzył się z samochodem marki chrysler, którym kierował 41-letni, trzeźwy mężczyzna.

17.02.2020 Mokra gmina Stąporków. Śmiertelny wypadekFot. PSP Końskie

Jak informuje Mariusz Czapelski, oficer prasowy Komendy Powiatowej PSP w Końskich, w wyniku zderzenia kierowca busa wypadł i został przygnieciony przez pojazd.

- Przygnieciony kierowca mercedesa został wyciągnięty spod pojazdu. Lekarz, którzy przybył do zdarzenia lotniczym pogotowiem ratunkowym, stwierdził zgon. Drugi kierowca nie odniósł poważnych obrażeń i nie wymagał hospitalizacji - dodał strażak.

Obaj mężczyźni podróżowali samotnie.

Droga w miejscu zdarzenia w miejscowości Mokra, na skrzyżowaniu trasy gminnej i powiatowej jest zablokowana. Na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratora.

Tagi do tego wpisu
Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama