Europejska forma kieleckiego sportowca

Data publikacji: 21.05.2020 07:00
Autor: Marek Cender / Kategoria: Sport
Na zdjęciu (od lewej): Karol Skowerski i Marcin Krzemiński

Na zdjęciu (od lewej): Karol Skowerski i Marcin Krzemiński
Fot. Marcin Krzemiński

Karol Skowerski „dominatorem” w Internetowym Turnieju Bilardowym Korona. W jego V edycji kielczanin z klubu Nosan zwyciężył z wynikiem 127 wbić. Była to w sumie jego trzecia wygrana.

Przypomnijmy, w jednych z wcześniejszych zawodów popularny „Skower” ustanowił niesamowity rekord wbijając w odmianę 14/1 aż 157 bil z rzędu. Raz natomiast triumfował jego klubowy kolega Michał Turkowski.

W ostatnich zawodach drugie miejsce zajął Słowak Jakub Koniar z 87 punktami, a trzeci był Oskar Ramojski ze Snikersa Rękoraj - 60 punktów.

- Dla mnie ważne jest, że Karol robi tyle wbić bez odchodzenia od stołu. Na mistrzostwach Europy gra się do 125 punktów, więc oznacza to, że prezentuje wysoką formę. To mnie cieszy - wyjaśnia pomysłodawca imprezy, trener kadry narodowej kielczanin Marcin Krzemiński.

Informuje on jednocześnie, że jeszcze w maju rozegrany zostanie ostatni turniej Korona Plus. Będzie się różnił tym od pozostałych, że można w nim wziąć udział grając w domu lub wyjść i zagrać w określonym terminie w klubie.

Tagi do tego wpisu
Reklama