Biura, magazyny i adres - do wynajęcia

Data publikacji: 04.09.2013 17:41
Kategoria: Wiadomości z regionu
Smart Center - boksy

Smart Center - boksy
Fot.

Powierzchnie biurowe i magazynowe do wynajęcia na określony czas, możliwość zarejestrowania przedsiębiorstwa pod konkretnym adresem - to oferta jednej z kieleckich firm, która ma ułatwić biznesmenom prowadzenie swojej działalności. Najmniejsza proponowana do wynajęcia powierzchnia, to pół metra kwadratowego. Oferta skierowana jest do jednoosobowych przedsiębiorstw, lub małych spółek, których nie stać na własną, profesjonalną i prestiżową siedzibę.

Prowadzenie działalności w miejscu zamieszkania powoduje, że niezręcznie jest spotykać się z kontrahentami, ponadto nie zawsze przebywa się pod domowym adresem, a to z kolei sprawia kłopot choćby z odbieraniem korespondencji, tłumaczy właścicielka i pomysłodawczyni usługi, Paulina Baran. Dodaje, że klienci jej firmy za niewielką odpłatnością mogą spotkać się z kontrahentami w komfortowych warunkach, nie musząc jednocześnie wynajmować biura przez cały miesiąc.Firma zamierza również zrzeszać lokalnych producentów żywności ekologicznej, udostępniając im miejsce do spotkań i handlu. Cykliczne imprezy pod hasłem „Eko Bazar” miałyby się odbywać raz w miesiącu lub w każdą sobotę. Zgłosiły się już pierwsze osoby, produkujące sery z mleka koziego, nalewki, miody czy chleb. Jak twierdzi pomysłodawczyni "Eko Bazaru", Beata Bardzyńska - w Kielcach jest wiele osób, poszukujących zdrowej żywności.

Pierwsza impreza zaplanowana jest na pożegnanie lata, 21 września. Patronat nad nią objęło Starostwo Powiatowe w Kielcach.

Reklama