Zespoły z Kielc i Radomia najlepsze w memoriale Jarosława Tkaczyka

Data publikacji: 22.11.2013 20:55
Autor: Maciej Makuła / Kategoria: Sport
Memoriał Jarka Tkaczyka

Memoriał Jarka Tkaczyka
Fot. Stanisław Blinstrub / Radio Kielce

Pierwszy zespół Vive Targów Kielce oraz Lider Radom zwyciężyły w I Memoriale im. Jarka Tkaczyka w piłce ręcznej chłopców rocznik 1998 i 1999.

Zawody w Gimnazjum nr 7 na kieleckim Słonecznym Wzgórzu zorganizowane zostały ku pamięci zmarłego 23 sierpnia tego roku nauczyciela wychowania fizycznego oraz trenera grup młodzieżowych Vive Targów Kielce.

W imprezie wzięło udział 10 zespołów, w tym chłopcy trenowani przez Jarosława Tkaczyka. Mówi kapitan pierwszej ekipy Vive Targów Kielce rocznik 1999 Wojciech Kubicki.


I Memoriał im. Jarka Tkaczyka zorganizowany został przez Gimnazjum nr 7 oraz klub Vive Targi Kielce, a patronem medialnym imprezy było Polskie Radio Kielce.
 
Klasyfikacja końcowa rocznik 1998
1.    Vive Targi Kielce – pierwszy zespół
2.    ChKS Łódź
3.    Vive Targi Kielce – drugi zespół
4.    Wisła Sandomierz
5.    Bursa Puławy
 
Klasyfikacja końcowa rocznik 1999
1.    Lider Radom
2.    Vive Targi Kielce – pierwszy zespół
3.    Bursa Puławy
4.    Stal Mielec
5.    Vive Targi Kielce – drugi zespół

separator

W hali Gimnazjum nr 7 na kieleckim Słonecznym Wzgórzu rozpoczął się dzisiaj I Memoriał Jarka Tkaczyka, przedwcześnie zmarłego nauczyciela wychowania fizycznego i trenera młodych adeptów szczypiorniak w Vive Targach. W zawodach bierze udział 10 zespołów z rocznika 1998 i 1999, w tym chłopcy trenowani przez Jarosława Tkaczyka.W pierwszym meczu wygranym ze Stalą Mielec 26:21, było dużo emocji, sporo błędów, ale to my wygraliśmy dla pana Jarka powiedział kapitan pierwszego zespołu Vive Targów z rocznika 1999 Wojciech Kubicki .

I Memoriał Jarka Tkaczyka organizowany jest przez gimnazjum nr 7 w Kielcach oraz Vive targi Kielce, a patronem medialnym jest Polskie Radio Kielce. Impreza zakończy się jutro około godziny 18.00.

Tagi do tego wpisu
Reklama