Świętokrzyskie na fali: spacer po centrum Kielc

Data publikacji: 06.07.2014 10:50
Kategoria: Wiadomości z regionu
Spacer po centrum Kielc w ramach wakacyjnych audycji pod wspólnym tytułem „Świętokrzyskie na fali. 25 lat wolności”. Park Miejski

Spacer po centrum Kielc w ramach wakacyjnych audycji pod wspólnym tytułem „Świętokrzyskie na fali. 25 lat wolności”. Park Miejski
Fot. Wojciech Habdas / Radio Kielce

Park Miejski w Kielcach, zabudowania przy ulicy Zamkowej oraz rezerwat i kamieniołom na Kadzielni – między innymi te miejsca odwiedzili uczestnicy wycieczki zorganizowanej przez Radio Kielce. Spacer odbył się w ramach naszej wakacyjnej akcji „Świętokrzyskie na fali – 25 lat wolności”.

"To była świetna okazja, aby poznać Kielce od zupełnie innej strony, na którą zwykle nie zwraca się uwagi. Bardzo nam się to podobało i z pewnością będziemy spacerować po Kielcach częściej" - przyznali uczestnicy. "Grupa była spragniona informacji o odwiedzanych miejscach. Najwięcej pytań pojawiło się podczas zwiedzania Kadzielni" – dodał Jakub Juszyński, bloger z tymrazem.pl, który oprowadzał wycieczkę.

Na mecie wycieczki, czyli przy kieleckiej Kadzielni, na uczestników czekały upominki i niespodzianki. Przy radiowym stoisku pojawili się także turyści z Bielska-Białej, którzy od czterech dni poznają  uroki ziemi świętokrzyskiej.

Za tydzień w ramach wakacyjnej akcji Radia Kielce będziemy zachęcać mieszkańców stolicy województwa świętokrzyskiego do gry w bilard, a nasze radiowe stoisko można będzie odnaleźć w pobliżu Kieleckiego Centrum Kultury.

 

Tagi do tego wpisu
Reklama