Młoda moda w kieleckiej galerii

Data publikacji: 03.06.2015 21:24
Autor: Ewa Okońska / Kategoria: Wiadomości z regionu
Komentarze
Pokaz mody w kieleckiej galerii 3 czerwca 2015 r.

Pokaz mody w kieleckiej galerii (3 czerwca 2015 r.)
Fot. Piotr Michalski / Radio Kielce

Młoda moda w galerii handlowej. Po raz kolejny jedną z imprez towarzyszących Off Fashion był pokaz młodych projektantów, laureatów i finalistów poprzednich konkursów. Wydarzenie odbyło się w galerii Echo.

Pokaz otworzyła najnowsza kolekcja, zaprojektowana przez Katarzynę Lanckorońską, kielczankę, zwyciężczynię Off Fsshion, studentkę III roku w największej skandynawskiej szkole projektowania i biznesu TEKO w Danii. Projektantka przyznaje, że choć lubi swoją szkołę i nigdy nie żałowała studiowania w niej, to z prawdziwą przyjemnością powraca do Kielc, gdzie ma wsparcie licznej rodziny i gdzie rynek modowy sprzyja młodzieży.

Pokazy w galeriach handlowych, to cenna inicjatywa i szansa dla projektantów - uważa Monika Pawelec. To możliwość pokazania się często przypadkowym widzom, którzy są naszymi potencjalnymi klientami, dodaje finalistka Off Fashion.

Kolejne imprezy kieleckiego festiwalu mody zaplanowano w przyszłym tygodniu. Wśród tych wydarzeń są: wystawa w galerii Winda, pokaz parzenia kawy oraz półfinał konkursu Off Fashion i gala, podczas której nagrodzeni zostaną najlepsi projektanci offowi 17. Międzynarodowego Konkursu dla Projektantów i Entuzjastów Mody. Jego tematem jest "Orient Express".  

Tagi do tego wpisu
Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Wiadomości
Reklama