Sportowe emocje na telebimie

Data publikacji: 24.05.2016 16:06
Autor: Marlena Płaska / Kategoria: Wiadomości z regionu
Komentarze
Montaż telebimu na kieleckim Ratuszu 24 maja 2016 r

Montaż telebimu na kieleckim Ratuszu (24 maja 2016 r)
Fot. Wojciech Habdas / Radio Kielce

Na kieleckim ratuszu jest montowany telebim, na którym będą wyświetlane ważne wydarzenia sportowe. Urząd Miasta kupił urządzenie za 60 tysięcy złotych. Ekran o wymiarach 6x4 metry jest montowany na stałe, na budynku ratusza od strony Rynku. Przed transmisjami będzie rozwijany za pomocą pilota – mówi rzecznik kieleckiego magistratu Anna Ciulęba.

Jako pierwsze będą transmitowane mecze w ramach Final Four Ligi Mistrzów. W planach są też transmisje Euro 2016, Olimpiady w Rio de Janeiro i wyjazdowych meczów Korony Kielce i Vive Tauron Kielce.
 
Urząd Miasta w Kielcach ma wykupioną licencję od Cyfry Plus i przez dwa lata może pokazywać wszystkie wydarzenia sportowe transmitowane na jej kanałach.
 
Mecze Vive w finale ligii mistrzów które odbędą się w najbliższą sobotę i niedzielę 28 i 29 maja będzie można też oglądać także na drugim telebimie, który zostanie ustawiony na scenie od strony ul. Bodzentyńskiej.
 
W strefie kibica organizowanej przez Klub Vive Tauron Kielce zaplanowano też przestrzeń rodzinną, gdzie najmłodsi będą mogli wziąć udział w grach i zabawach. Organizatorzy zapowiadają liczne konkursy i atrakcje dla osób, które zdecydują się na wspólne kibicowanie na kieleckim Rynku.

Transmitowane będą poniższe mecze

Sobota 28.05

15:15 - Vive Tauron Kielce - Paris Saint Germain

18:00 - THW Kiel - MVM Veszprem

Niedziela 29.05

15:15 - Mecz o III miejsce

18:00 - Finał

Tagi do tego wpisu
Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Wiadomości
Reklama