"Charaktery" po niemiecku. Raz na kwartał

Data publikacji: 12.02.2018 17:12
Autor: Marlena Płaska / Kategoria: Wiadomości z regionu
Okładka jednego z numerów

Okładka jednego z numerów "Charakterów"
Fot.

Kieleckie wydawnictwo Charaktery będzie wydawało kwartalnik psychologiczny w Niemczech. Pierwszy numer ukaże się w najbliższą środę, 14 lutego. Pismo jest przygotowywane z myślą o całym rynku niemieckojęzycznym, więc także o Austrii i Szwajcarii.

Jak informuje redaktor naczelny miesięcznika "Charaktery" Bogdan Białek, będzie to nowa propozycja, a nie tłumaczenie polskiego miesięcznika "Charaktery" na język niemiecki. Jego siłą ma być międzynarodowy charakter.

W kwartalniku będą zamieszczane artykuły najwybitniejszych naukowców z dziedziny psychologii oraz psychologów-praktyków z całego świata. W pierwszym numerze będą to m. in. autorzy ze Stanów Zjednoczonych, Australii, Wielkiej Brytanii i Niemiec.

Pismo jest przygotowywane i składane w Kielcach, drukowane w Polsce. Kieleckie wydawnictwo podjęło współpracę z niemieckim dystrybutorem, który będzie odpowiedzialny za sprzedaż.

Pierwszy numer kwartalnika Psychologie und Leben. Das Internationale Psychologie-Magazin zostanie wydany w nakładzie 36 tysięcy egzemplarzy. Głównym tematem będzie budowanie satysfakcjonujących związków.

Tagi do tego wpisu
Reklama