Napad na parabank w Skarżysku. Policja prosi o pomoc [AKTUALIZACJA]

Data publikacji: 22.03.2018 19:02 / Data aktualizacji: 22.03.2018 19:22
Autor: Ewa Golińska / Kategoria: Wiadomości z regionu
Komentarze
Napad na parabank w SkarżyskuKamiennej

Napad na parabank w Skarżysku-Kamiennej
Skarżysko-Kamienna. 22.03.2018 / Fot. Policja

Napad na parabank w Skarżysku-Kamiennej. Zamaskowany bandyta sterroryzował pracownicę i uciekł z pieniędzmi. Do napaści doszło po godzinie 15.00 na osiedlu Przydworcowym, w punkcie firmy udzielającej pożyczek.

- Do placówki parabankowej, w której byli kasjerka i klient, wtargnął mężczyzna. Zagroził nożem pracownicy i zażądał wydania pieniędzy - poinformował Radio Kielce aspirant Damian Szwagierek, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Skarżysku-Kamiennej.

Sprawca, po dokonaniu rabunku wybiegł z placówki i oddalił się w nieznanym kierunku. Był to wysoki, szczupły mężczyzna ubrany w szarą bluzę z kapturem w białe pasy. Na głowie miał kominiarkę. Jak podkreśla Damian Szwagierek, w wyniku napadu na szczęście nikomu nic się nie stało.

Na miejscu pracowali policjanci, którzy zabezpieczyli i zebrali ślady, przesłuchali również świadków zdarzenia. Osoby, które w czwartkowe popołudnie widziały w Skarżysku mężczyznę w szarej bluzie z kapturem lub mają jakiekolwiek informacje o zdarzeniu policjanci proszą o kontakt pod numerami 41-39-51-205 lub 997.


Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama