Gmina Piekoszów

Data publikacji: 18.09.2018 18:15
Kategoria: Pływające strony /Źródło: Gmina Piekoszów

Kandydaci do Rady Gminy w Piekoszowie.

Okręg 1

WIJAS Józef Zenon - Komitet Wyborczy Wyborców Józefa Wijasa
SIERADZAN Aleksander Józef - Komitet Wyborczy Wyborców Przyjazna Gmina Piekoszów
PIETRZYKOWSKA Małgorzata Agnieszka - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
GAWEŁ Michał Stanisław - Komitet Wyborczy Stowarzyszenia "Pro Civitas" w Piekoszowie
WALCZAK Sylwester Jarosław- Komitet Wyborczy Wyborców Jerzego Wijasa
KLIMKIEWICZ Edyta Anna- Komitet Wyborczy Wyborców Teresy Jakubowskiej

Okręg 2

JAS Jarosław Grzegorz - Komitet Wyborczy Wyborców Przyjazna Gmina Piekoszów
DROGOSZ Barbara Magdalena - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
PASTERNAKIEWICZ Dariusz Krzysztof - Komitet Wyborczy Stowarzyszenia "Pro Civitas" w Piekoszowie

Okręg 3

ARABASZ Paweł Robert - Komitet Wyborczy Wyborców Pawła Arabasza Gmina Nasza Ojczyzna
SZOT Lech- Komitet Wyborczy Wyborców Przyjazna Gmina Piekoszów
SORBIAN Marek Tomasz - Komitet Wyborczy Wyborców Marka Sorbiana
ZEGADŁO Jacek - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
BIELAWSKI Władysław- Komitet Wyborczy Wyborców Troska
JAS Witold Antoni- Komitet Wyborczy Wyborców Dobra Zmiana dla gminy Piekoszów
ZAWADZKI Robert- Komitet Wyborczy Wyborców Teresy Jakubowskiej

Okręg 4

BUDZIWOJSKI Zdzisław - Komitet Wyborczy Wyborców Przyjazna Gmina Piekoszów
KLESZCZ Paulina Teresa - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
BĄK Piotr - Komitet Wyborczy Stowarzyszenia "Pro Civitas" w Piekoszowie
GOŁUCH Grzegorz Mirosław- Komitet Wyborczy Wyborców Jerzego Wijasa

Okręg 5

GARBAT Magdalena Joanna - Komitet Wyborczy Wyborców Magdaleny Garbat
SZYMCZAK Marek- Komitet Wyborczy Wyborców Przyjazna Gmina Piekoszów
SENDYBEŁ Agnieszka - Komitet Wyborczy Wyborców Razem dla Gminy
SITARSKI Paweł Jan - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
MALINOWSKA Ewelina Katarzyna - Komitet Wyborczy Stowarzyszenia "Pro Civitas" w Piekoszowie
CHOJNECKI Karol Adrian- Komitet Wyborczy Wyborców Dobra Zmiana dla gminy Piekoszów
LENDZIAN Teodozja Maria- Komitet Wyborczy Wyborców Teresy Jakubowskiej

Okręg 6

ŻUŁAWA Bożena - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
JABŁOŃSKA Teresa - Komitet Wyborczy Stowarzyszenia "Pro Civitas" w Piekoszowie
ZAWADZKI Roman Bronisław- Komitet Wyborczy Wyborców Jerzego Wijasa
SIDEŁ Marcin Adam- Komitet Wyborczy Wyborców Dobra Zmiana dla gminy Piekoszów

Okręg 7

KURCZYŃSKA Dorota Małgorzata - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
PŁUSA Kamil Damian- Komitet Wyborczy Wyborców Jerzego Wijasa
WILK Mateusz Michał- Komitet Wyborczy Wyborców Dobra Zmiana dla gminy Piekoszów
MALARCZYK Piotr- Komitet Wyborczy Wyborców Teresy Jakubowskiej

Okręg 8

BEŁTOWSKA Alicja Bogumiła - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
SMARDZEWSKA Karolina Ewa - Komitet Wyborczy Stowarzyszenia "Pro Civitas" w Piekoszowie
SZYMKIEWICZ Sylwester Mikołaj- Komitet Wyborczy Wyborców Jerzego Wijasa
STEFAŃCZYK Anna Beata- Komitet Wyborczy Wyborców Dobra Zmiana dla gminy Piekoszów
WALAS Julian- Komitet Wyborczy Wyborców Teresy Jakubowskiej

Okręg 9

GROSICKI Zdzisław Władysław - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
MISZTAL Ernest Michał - Komitet Wyborczy Stowarzyszenia "Pro Civitas" w Piekoszowie
WOJTASIŃSKI Robert Paweł- Komitet Wyborczy Wyborców Jerzego Wijasa
MICHALSKA Monika Barbara- Komitet Wyborczy Wyborców Dobra Zmiana dla gminy Piekoszów

Okręg 10

JANIEC Dariusz Józef - Komitet Wyborczy Wyborców Dariusza Jańca
SIERADZAN Artur Adam- Komitet Wyborczy Wyborców Przyjazna Gmina Piekoszów
ŁUKASIK Dorota Agnieszka - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
SZAFARCZYK Andrzej Czesław- Komitet Wyborczy Wyborców Jerzego Wijasa
LIS Janusz Piotr- Komitet Wyborczy Wyborców Dobra Zmiana dla gminy Piekoszów

Okręg 11

GOS Wiesław Sylwester- Komitet Wyborczy Wyborców Przyjazna Gmina Piekoszów
ZALESKI Paweł Mariusz - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
MARCINKOWSKI Robert - Komitet Wyborczy Stowarzyszenia "Pro Civitas" w Piekoszowie
PROKOP Edward - Komitet Wyborczy Wyborców Dobra Zmiana dla gminy Piekoszów
ŚLEMP Jolanta Małgorzata- Komitet Wyborczy Wyborców Teresy Jakubowskiej

Okręg 12

KOTWICA Stanisław - Komitet Wyborczy Wyborców Stanisława Kotwicy
SNOCH Marek Adam - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
KOZA Krzysztof - Komitet Wyborczy Stowarzyszenia "Pro Civitas" w Piekoszowie
SNOCH Czesław Jan- Komitet Wyborczy Wyborców Jerzego Wijasa

Okręg 13

STOGA Bogusława Helena - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
RADLICA Dariusz - Komitet Wyborczy Stowarzyszenia "Pro Civitas" w Piekoszowie
TRZEBIŃSKI Krzysztof Paweł- Komitet Wyborczy Wyborców Teresy Jakubowskiej

Okręg 14

WRÓBLEWSKI Sebastian Łukasz - Komitet Wyborczy Wyborców Przyjazna Gmina Piekoszów
KRĄŻEK Teodora - Komitet Wyborczy Wyborców Marka Sorbiana
CHUK Lucjan Franciszek - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
WALCZAK Grażyna Teresa- Komitet Wyborczy Wyborców Jerzego Wijasa
KRAMARCZUK Milena Monika- Komitet Wyborczy Wyborców Teresy Jakubowskiej

Okręg 15

LIS Dariusz Józef- Komitet Wyborczy Wyborców Przyjazna Gmina Piekoszów
KOPYŚĆ Wiesław - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
PISARCZYK Kamila Stanisława - Komitet Wyborczy Stowarzyszenia "Pro Civitas" w Piekoszowie
NOWACKI Sylwester Alfred - Komitet Wyborczy Wyborców Dobra Zmiana dla gminy Piekoszów

Reklama