Mistrzyni Europy kapitanem KSZO Ostrowiec

Data publikacji: 20.09.2018 15:55
Autor: Jakub Rożek / Kategoria: Sport
Komentarze
11.10.2017 Ostrowiec Świętokrzyski. Prezentacja nowego zespołu siatkarek KSZO w Galerii Ostrowiec. Anna Miros

11.10.2017 Ostrowiec Świętokrzyski. Prezentacja nowego zespołu siatkarek KSZO w Galerii Ostrowiec. Anna Miros
Fot. Jarosław Kubalski / Radio Kielce

Anna Miros została wybrana kapitanem drużyny KSZO Ostrowiec w nadchodzącym sezonie Ligi Siatkówki Kobiet. 32-letnia atakująca jest jedną z najbardziej doświadczonych zawodniczek w zespole. W 2003 roku, jeszcze pod panieńskim nazwiskiem Podolec, odniosła swój największy, sportowy sukces. Podczas mistrzostw Europy w Turcji wspólnie z koleżankami z reprezentacji wywalczyła złoty medal.

- Cieszę się, bo opaska na pewno jest swego rodzaju wyróżnieniem i świadczy to o tym, że koleżanki i prezes mają do mnie zaufanie. Dopiero poznaję się z dziewczynami. Jest sporo siatkarek z zagranicy, więc ten pierwszy tydzień był taki rozpoznawczy. Sama jestem po długiej przerwie bez piłki, więc powoli wchodzę w trening, żeby się nie nabawić jakiegoś urazu w tym pośpiechu. Fajnie, że trener zgodził się na moje takie spokojny udział w zajęciach, nie posyłając od razu do skakania w meczach turniejowych – skomentowała sytuację Anna Miros, która była już kapitanem siatkarek KSZO w ubiegłym sezonie.

W styczniu Ostrowiec opuściła Agnieszka Rabka, przenosząc się do Developresu Rzeszów i właśnie od doświadczonej rozgrywającej opaskę przejęła Anna Miros.

W pierwszej kolejce nowego sezonu Ligi Siatkówki Kobiet zespół KSZO Ostrowiec 3 listopada zmierzy się na wyjeździe z Developresem Rzeszów.  

Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama