Zaginął starszy mężczyzna - poszukiwania trwają czwarty dzień

Data publikacji: 28.11.2018 11:02
Autor: Ewa Pociejowska-Gawęda / Kategoria: Wiadomości z regionu
Komentarze
Zaginiony Marian Albin

Zaginiony Marian Albin
Fot. KPP Jędrzejów

Przed godziną 9:00 rozpoczął się czwarty dzień poszukiwań 79-letniego Mariana Albina, mieszkańca miejscowości Wygnanów z gminy Małogoszcz, który w niedzielę przed godziną 5:00 rano wyszedł z domu i nie powrócił.

- W akcji udział bierze około 30 policjantów z powiatu jędrzejowskiego. Dziś penetrowane są lasy i pola w okolicy rzeki Lipnicy, od Wygnanowa w kierunki Starych Kanic - informuje Michał Kowalczyk, oficer prasowy jędrzejowskiej policji.

Jak dodaje - prawdopodobnie to ostatni dzień intensywnych poszukiwań. Policja podczas poszukiwań wykorzystuje specjalistyczny sprzęt, w tym dwa drony.

Przypomnijmy, w chwili zaginięcia 79-letni Marian Albin ubrany był w szarą kurtkę, spodnie i buty koloru czarnego oraz czapkę z tak zwanymi klapkami na uszy. Ma  168 centymetrów wzrostu,  jest szczupłej budowy ciała. Ma krótkie, siwe włosy.

Osoby, które znają miejsce pobytu zaginionego, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Jędrzejowie pod numerem telefonu 41 386-02-05 lub z najbliższą jednostką policji.

Reklama