Niebezpieczny wypadek w Niestachowie. Kierowca pijany

Data publikacji: 08.03.2019 10:13
Autor: Karol Żak / Kategoria: Wiadomości z regionu
Komentarze
Niestachów. Wypadek

Niestachów. Wypadek
07.03.2019 / Fot. policja

Do niebezpiecznego wypadku doszło wczoraj wieczorem w Niestachowie. Jak informuje Karol Macek z Komendy Miejskiej Policji w Kielcach, osobowy Seat jadący w kierunku drogi krajowej nr 74, podczas wyprzedzania koparki, zderzył się czołowo z osobowym Audi, którym kierowała trzeźwa 39-letnia kobieta.

- Kiedy policjanci przyjechali na miejsce w Seacie, jako pasażerka, była 25-letnia mieszkanka gminy Górno. Kobieta w stanie ciężkim, nieprzytomna, została przewieziona do szpitala. Natomiast nie było kierowcy Seata. Ustaliliśmy, że pojazdem kierował najprawdopodobniej 33-letni mieszkaniec gminy Daleszyce. Po jego zatrzymaniu, podczas badania alkomatem okazało się, że miał blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie - powiedział.

Jak dodaje Karol Macek, 33-letni mieszkaniec gminy Daleszyce, również został poszkodowany. Policjanci pobrali od niego krew do dalszych badań, które mają wykazać, w jakim stanie znajdował się w chwili wypadku, a także czy w jego organizmie nie było innych zabronionych środków.

Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama