"Nowa Piątka Prawa i Sprawiedliwości” dotarła do Włoszczowy

Data publikacji: 25.03.2019 19:35
Autor: Ewa Pociejowska-Gawęda / Kategoria: Wiadomości z regionu
Komentarze
Włoszczowa. Akcja informacyjna dotycząca rządowych programów Nowa Piątka

Włoszczowa. Akcja informacyjna dotycząca rządowych programów #Nowa Piątka
Włoszczowa. 25.03.2019 / Fot. Ewa Pociejowska-Gawęda / Radio Kielce

W ramach akcji wicewojewoda świętokrzyski Bartłomiej Dorywalski spotkał się z mieszkańcami miasta. Dyskutowano nie tylko na temat założeń programu, poruszono również problemy nurtujące lokalną społeczność. Ludzie mówili m.in. o modernizacji dróg, czy potrzebie położenia nowej nawierzchni na placu targowym.

Henryk Rogula, mieszkaniec gminy Włoszczowa powiedział naszej reporterce, że program PiS jest bardzo potrzebny. - Pokazuje, że rząd dba o Polaków i robi to, czego poprzednia władza nie zrobiła. Pomimo, że dla mnie jako emeryta ważna jest dodatkowa emerytura, wiem, że dla młodych Polaków bardzo ważne jest 500+ na pierwsze dziecko, o którym wiele się mówiło - podkreślił.

Mieszkańcy Włoszczowy zaznaczali, że spotkania w ramach programu „Nowej Piątki Prawa i Sprawiedliwości” to bardzo dobry pomysł. Dają możliwość bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami rządu, którzy są odpowiedzialni za swoje deklaracje.

Wicewojewoda Bartłomiej Dorywalski poinformował, że w ub. tygodniu odwiedził 20 gmin, natomiast na ten tydzień przewidziano spotkania w 22 gminach. - Chodzi o to, aby do końca kwietnia być w każdej gminie województwa świętokrzyskiego - podkreślał. Jak zaznaczył w trakcie spotkań z mieszkańcami regionu nie brakuje emocji, ale Nowa Piątka PiS jest bardzo dobrze oceniana.

Dziś oprócz Włoszczowy akcja promocyjna Prawa i Sprawiedliwości dotarła również  do Secemina, Bodzentyna i Nowej Słupi.

Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Wiadomości
Reklama