Wiceminister Jaki: chcemy, żeby UE szanowała wartości chrześcijańskie

Data publikacji: 04.04.2019 19:52
Autor: Marta Gajda / Kategoria: Wiadomości z regionu
Komentarze
Wiceminister sprawiedliwości poseł Patryk Jaki kandydat Zjednoczonej Prawicy do Parlamentu Europejskiego w okręgu małopolskoświętokrzyskim z wizyta w Skalbmierzu

Wiceminister sprawiedliwości poseł Patryk Jaki, kandydat Zjednoczonej Prawicy do Parlamentu Europejskiego w okręgu małopolsko-świętokrzyskim z wizyta w Skalbmierzu
Skalbmierz. 04.04.2019 / Fot. Marta Gajda / Radio Kielce

Kandydat Zjednoczonej Prawicy do Parlamentu Europejskiego z okręgu małopolsko-świętokrzyskiego Patryk Jaki spotkał się dziś z mieszkańcami Skalbmierza i Kazimierzy Wielkiej.

Wiceminister sprawiedliwości mówił m.in. o sprawach, którymi chciałby się zająć w przyszłej kadencji w Parlamencie Europejskim, a także o bieżącej sytuacji politycznej. Wspomniał również o "Nowej Piątce PiS".

- Chcielibyśmy, żeby Unia Europejska wróciła do swoich korzeni, żeby szanowała wartości chrześcijańskie, jak i program krajowy. My pokazaliśmy, że potrafimy dotrzymać obietnic, a i program związany z „Piątką Kaczyńskiego” jest dobrym programem na przyszłą kadencję - przekonywał Patryk Jaki.

Większość mieszkańców Skalbmierza w rozmowie z Radiem Kielce podkreślała, że spotkanie bardzo im się podobało. 

- Można go słuchać oraz można z nim rozmawiać o wszystkich bolączkach, które nas dotyczą. To jest taki „prosty człowiek” - zaznaczyła jedna z mieszkanek Skalbmierza.

- On jest mądrym człowiekiem. Jest też bardzo pracowity - podkreślały kolejne rozmówczynie.

Jutro wiceminister spotka się z mieszkańcami m.in. Nowej Słupi i Bielin. Z kolei w sobotę odwiedzi m.in. Stąporków, Samsonów oraz Miedzianą Górę.

Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama