Teatr TeTaTeT z nowym spektaklem

Data publikacji: 09.05.2019 15:02
Autor: Monika Miller / Kategoria: Kultura
Komentarze
Teatr TeTaTeT

Teatr TeTaTeT
Kielce. 09.05.2019 / Fot. Monika Miller / Radio Kielce

#KochajmySię - to tytuł nowego spektaklu muzycznego kieleckiego teatru TeTaTeT. Przedstawienie utrzymane jest w klimacie dawnego kabaretu. Widzowie będą mogli usłyszeć utwory Kabaretu Starszych Panów, a także piosenki autorstwa Agnieszki Osieckiej oraz Wojciecha Młynarskiego.

Te utwory budzą dużo pozytywnych emocji i uczuć - podkreśla twórca scenariusza i reżyser spektaklu Mirosław Bieliński.

- W wybranych piosenkach, słowa są celebrowane i czczone. Myślę, że w dobie takiej dziwnej mowy, która coraz mniej przypomina język polski, warto je przypomnieć - mówi Mirosław Bieliński.

Obsada spektaklu będzie wymienna, w zależności od dyspozycji artystów.

- Nie chcemy też zamknąć pracy nad tym przedstawieniem w dniu premiery. Pragniemy stworzyć widowisko, które będzie nieco różniło się od poprzednich spektakli - wyjaśnia Mirosław Bieliński.

Teatr TeTaTeTKielce. 09.05.2019 / Fot. Monika Miller / Radio Kielce

W obsadzie premierowej widzowie zobaczą m.in Teresę i Mirosława Bielińskich, Annę Iwasiutę-Dudę, Magdalenę Daniel i Wojciecha Niemczyka. Premiera spektaklu odbędzie się 12 maja 2019 roku o godzinie 16:00 w Kieleckim Centrum Biznesu, czyli dawnym Exbudzie.

Teatr TeTaTeT jest niezależnym przedsięwzięciem kieleckiego małżeństwa aktorów: Teresy i Mirosława Bielińskich. Stowarzyszenie powstało w listopadzie 2017 roku.

Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama