Patryk Jaki: polityk powinien umieć słuchać

Data publikacji: 14.05.2019 18:26
Autor: Mateusz Kaczmarczyk / Kategoria: Wiadomości z regionu
Osiek. Spotkanie Patryka Jakiego z mieszkańcami

Osiek. Spotkanie Patryka Jakiego z mieszkańcami
Osiek. 14.05.2019 / Fot. Mateusz Kaczmarczyk / Radio Kielce

Wiceminister sprawiedliwości i kandydat Zjednoczonej Prawicy w wyborach do Parlamentu Europejskiego Patryk Jaki po raz kolejny odwiedził województwo świętokrzyskie. Spotkał się z mieszkańcami Osieka.

Osiek. Spotkanie Patryka Jakiego z mieszkańcamiOsiek. 14.05.2019 / Fot. Mateusz Kaczmarczyk / Radio Kielce

Mówił m.in o konieczności powrotu Unii do chrześcijańskich wartości oraz o niezależności Polski względem wspólnoty europejskiej. Jeszcze przed spotkaniem zaznaczył, że przede wszystkim chce wysłuchać mieszkańców, czyli jak dodał - zrobić to, o czym wielu parlamentarzystów zapomina.

Pytania mieszkańców dotyczyły m. in. sprawy zrównania z innymi krajami unijnych dopłat do rolnictwa. Jak zaznaczył przyszłoroczne renegocjowanie ich wysokości jest okazją dla Polski do wyrównania szans na arenie międzynarodowej, której nasz kraj nie powinien zmarnować, tak jak miało to miejsce przy poprzednich negocjacjach.

Dziś Patryk Jaki przebywał także w Rytwianach. O godzinie 19:00 ma jeszcze zaplanowane spotkanie w Staszowie.

Natomiast w czwartek (16 maja) Patryk Jaki odwiedzi mieszkańców powiatu ostrowieckiego podczas spotkań w Bałtowie, Kunowie i Ostrowcu Świętokrzyskim. W piątek (17 maja) kandydat Zjednoczonej Prawicy w wyborach do Parlamentu Europejskiego spotka się z mieszkańcami Starachowic, Sandomierza i Klimontowa. Dzień później - 18 maja, wiceminister sprawiedliwości będzie w Busku-Zdroju. Stolicę województwa świętokrzyskiego odwiedzi we wtorek 21 maja, gdzie spotka się z mieszkańcami w Wojewódzkim Domu Kultury o godzinie 18.00.

Osiek. Spotkanie Patryka Jakiego z mieszkańcamiOsiek. 14.05.2019 / Fot. Mateusz Kaczmarczyk / Radio Kielce

Reklama