O polityce na luzie w Jeżynowie

Data publikacji: 02.08.2019 15:29 / Data aktualizacji: 02.08.2019 20:05
Autor: Mateusz Kaczmarczyk / Kategoria: Wiadomości z regionu
Komentarze
02.08.2019 Jeżynów. Piknik z PiS

02.08.2019 Jeżynów. Piknik z PiS
Fot. Jarosław Kubalski / Radio Kielce

Mieszkańcy gminy Piekoszów spotkali się z działaczami Prawa i Sprawiedliwości. W gospodarstwie turystycznym „Wielka Woda” w miejscowości Jeżynów odbył się piknik organizowany przez PiS.

Podczas rozmów przedstawiciele ugrupowania podsumowali dotychczasowe osiągnięcia rządu Prawa i Sprawiedliwości. Rozmawiano też o oczekiwaniach mieszkańców.

- W takiej rodzinnej atmosferze można otwarcie powiedzieć czego Polacy oczekują, z czego są zadowoleni i co możemy poprawić, jako partia rządząca - stwierdził poseł Krzysztof Lipiec, przewodniczący struktur PiS w regionie.

Jak zauważył obecny na pikniku wiceminister spraw zagranicznych Piotr Wawrzyk, w tego typu spotkaniach najważniejsze są szczere rozmowy pomiędzy mieszkańcami i politykami.

Maria Zuba zauważa, że pikniki Prawa i Sprawiedliwości przyciągają nie tylko osoby starsze, ale także młodzież i dzieci, które mają okazję spędzić czas na świeżym powietrzu i w dobrej atmosferze.

Jak zaznacza Marek Kwitek, spotkanie w miejscowości Jeżynów nie jest przypadkowe. Pokazuje, jak istotne dla Prawa i Sprawiedliwości są nie tylko duże aglomeracje, ale też małe miejscowości, które często pomijane są przez inne partie, a w nich również żyją ludzie chcący podzielić się swoimi problemami i opiniami na temat Polski.

Jak stwierdziła wojewoda świętokrzyski Agata Wojtyszek, formuła takich spotkań z mieszkańcami pozwala dotrzeć także do tych osób, które dotychczas nie były przekonane do rozwiązań prezentowanych przez Prawo i Sprawiedliwość.

Jak podkreśla przewodniczący sejmiku Andrzej Pruś, piknik przyciągnął także ludzi z okolicznych miejscowości. Dodaje, że pokazuje to jak dużym zainteresowaniem cieszą się te spotkania.
W trakcie spotkania mieszkańcy mogli posłuchać także ludowej muzyki i spróbować regionalnych potraw.

Reklama