Jedna osoba ranna po zderzeniu motocykla z samochodem

Data publikacji: 28.08.2019 12:32
Autor: Wiktor Dziarmaga / Kategoria: Wiadomości z regionu
Komentarze
Zderzenie motocykla z samochodem osobowym na ulicy Jagiellońskiej w Kielcach

Zderzenie motocykla z samochodem osobowym na ulicy Jagiellońskiej w Kielcach
Kielce. 28.08.2019 / Fot. Wiktor Dziarmaga / Radio Kielce

Do zderzenia motocykla z samochodem osobowym doszło na ulicy Jagiellońskiej w Kielcach. W wyniku stłuczki ucierpiał mężczyzna prowadzący jednoślad. Ze złamaną ręką i potłuczeniami ciała trafił pod opiekę załogi pogotowia ratunkowego. Do zdarzenia doszło przed godziną 12.00.

Tymczasem od około godziny 10.00 na ulicy Jagiellońskiej tworzą się bardzo duże korki. Jak informowaliśmy, rozpoczął się tam remont skrzyżowania tej ulicy z ulicą 1 Maja. Wschodnia jezdnia Jagiellońskiej prowadząca od Grunwaldzkiej zakorkowana jest prawie na całej długości. Podobne zatory tworzą się także na ulicy 1 Maja.

Zderzenie motocykla z samochodem osobowym na ulicy Jagiellońskiej w KielcachKielce. 28.08.2019 / Fot. Wiktor Dziarmaga / Radio Kielce

Z utrudnieniami w ruchu kierowcy muszą liczyć się przynajmniej do jutra. Dłużej, bo aż 10 dni potrwa remont zatoki autobusowej przy Jagiellońskiej. W tym czasie zamknięta dla ruchu zostanie zachodnia jezdnia tej ulicy. Ruch w obu kierunkach odbywał się będzie pasem wschodnim. Z kolei przystanek autobusowy zostanie przeniesiony w stronę ulicy Miłej.

 

 

Tagi do tego wpisu
Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama