Podsumowanie spotkań, przedstawienie programu. Ostatni przystanek „PiS-busu"

Data publikacji: 28.08.2019 23:03
Autor: Anna Głąb / Kategoria: Wiadomości z regionu
Komentarze
Starachowice. Spotkanie kandydatów do Parlamentu w Starachowicach

Starachowice. Spotkanie kandydatów do Parlamentu w Starachowicach
Starachowice. 28.08.2019 / Fot. Anna Głąb / Radio Kielce

Ostatnim przystankiem PiS-busu były Starachowice. Tu podsumowano spotkania z mieszkańcami województwa świętokrzyskiego, przedstawiony został również program proponowany Polakom przez Prawo i Sprawiedliwość.

Przewodniczący świętokrzyskich struktur Prawa i Sprawiedliwości poseł Krzysztof Lipiec podkreślił, że silne wsparcie mieszkańców regionu przełożyło się na duże poparcie list wyborczych do Sejmu i Senatu.Odpowiedzią rządu na takie zaufanie jest zaproponowany budżet państwa na 2020 rok bez deficytu.

O dużym wzroście gospodarczym mówiła poseł Maria Zuba. Przypomniała, że obecnie nasza gospodarka jest w pierwszej czwórce Europy. Podczas rozmów z mieszkańcami pojawiają się głosy o przywróceniu Polakom godności, czują się lepiej traktowani również podczas pobytu za granicą.

Powrót do wartości chrześcijańskich i rodzinnych jako cel działania rządu przywołał natomiast senator Jarosław Rusiecki.

- My chcemy rozmawiać za pomocą programów - mówił poseł Marek Kwitek, który jako jedyny przejechał prawie całą trasę PiS-busu.

W powiecie starachowickim Prawo i Sprawiedliwość wystawiło czterech kandydatów, to lider partii w regionie Krzysztof Lipiec, obecna wojewoda Agata Wojtyszek oraz dwie radne powiatowe: Danuta Krępa i Agnieszka Kuś.

Spotkanie kandydatów do Parlamentu z mieszkańcami Starachowic. Na zdjęciu senator Jarosław Rusiecki, Dorota Stępień-Zając, poseł Maria Zuba, radna powiatu starachowickiego Danuta Krępa, poseł Krzysztof Lipiec, radna powiatu starachowickiego Agnieszka Kuś, poseł Marek Kwitek, radna sejmiku województwa świętokrzyskiego Agnieszka Buras, Maksymilian ŚlusarczykStarachowice. 28.08.2019 / Fot. Anna Głąb / Radio Kielce

Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama