Niebezpiecznie na świętokrzyskich drogach. Są utrudnienia w ruchu

Data publikacji: 09.09.2019 16:58 / Data aktualizacji: 09.09.2019 18:20
Autor: Ewa Golińska , Monika Miller / Kategoria: Wiadomości z regionu
Komentarze

 
Fot. Jarosław Kubalski / Radio Kielce

Dwie osoby zostały ranne w wypadku, do którego doszło w miejscowości Kije w powiecie pińczowskim na drodze krajowej nr 72. Około godziny 16.00 zderzyły się tam dwa samochody osobowe.

Jak informuje Damian Stefaniec z Komendy Powiatowej Policji w Pińczowie - ze wstępnych ustaleń wynika, że 27-letnia kobieta kierująca seatem zatrzymała się na drodze, aby skręcić w lewo. W pewnym momencie w tył jej pojazdu uderzył osobowy volkswagen, kierowany przez 36-letniego mężczyznę. Do szpitala na badania zostały zabrane dwie pasażerki seata: 14-letnia dziewczyna i 21-letnia kobieta.

Droga jest zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać do 20.00.

Kolejne zdarzenie miało miejsce w podkieleckiej Mójczy. Tam zderzyły się: samochód osobowy i bus. Do zdarzenia doszło około godziny 16.20. 

Jak informuje Karol Macek z Komendy Miejskiej Policji w Kielcach - ze wstępnych ustaleń wynika, że opel, kierowany przez 42-letniego mężczyznę najechał na tył osobowego peugeota, który zwolnił, aby skręcić w jedną z uliczek. W peugeocie jechała 2-letnia dziewczynka, dziecko zostało zabrane do szpitala.

Tagi do tego wpisu
Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Wiadomości
Reklama