Półfinalistka „The Voice of Poland” dołączyła do teatru TeTaTeT

Data publikacji: 10.09.2019 12:25
Autor: Dorota Klusek / Kategoria: Kultura
Komentarze
Żaneta Łabudzka

Żaneta Łabudzka
Fot. Facebook/Keymo KeymoKeymo

Teatr TeTaTeT Teresy i Mirosława Bielińskich przygotowuje się do nowego sezonu. Otworzy go spektakl „#KochajmySię!”, który premierę miał w maju ubiegłego roku.

Nie będzie to jednak to samo przedstawienie. Zmieniła się obsada. Do grona artystów dołączy Żaneta Łabudzka - znana widzom z hitowego programu telewizyjnej „Dwójki” - „The Voice of Poland”.

„#KochajmySię!” to kameralny spektakl muzyczny utrzymany w stylistyce dawnego kabaretu, żywiołowa podróż w czasie, bazująca na tekstach mistrzów polskiej piosenki.
Jak wyjaśnia Mirosław Bieliński, od samego początku formuła przedstawienia była otwarta i zakładała zmianę występujących w nim artystów.

W pierwszym pojawi się Żaneta Łabudzka.

- Wspaniale, niesamowicie zdolna piosenkarka i aktorka. Już się spotkaliśmy, mamy wybrane piosenki, które zaśpiewa. Już się przygotowuje - dodaje Mirosław Bieliński.

Żaneta Łabudzka to artystka o ciekawej barwie głosu. Pochodzi z Rzeszowa. Brała udział w programie „The Voice of Poland”, gdzie dotarła do półfinału. Była w drużynie Marka Piekarczyka. Jest też finalistką Festiwalu Piosenki Aktorskiej. Wzięła udział w koncercie „Debiuty” 52. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Niedawno wydała swój debiutancki album „Sama z Tobą". Współpracowała z teatrami w Rzeszowie oraz Krakowie. Zagrała też między innymi w serialach: „Lekarze”, czy „Druga szansa” oraz w filmie „Żużel” w reżyserii Doroty Kędzierzawskiej.
Pierwszy spektakl „#KochajmySię!” z udziałem Żanety Łabudzkiej w niedzielę, 29 września, o godzinie 16.

Oprócz niej w spektaklu wystąpią: Teresa Bielińska, Magdalena Daniel, Ewa Pająk, Mirosław Bieliński, Marcin Brykczyński, Wojciech Niemczyk. Akompaniować będzie Wojciech Lisowicz.
Scena teatru TeTaTeT mieści się w Sali Kongresowej Kieleckiego Centrum Biznesu (w dawnym Exbudzie). Bilety do nabycia pod numerem telefonu 532-219-376 oraz za pośrednictwem www.teatrtetatet.pl

Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Wiadomości
Reklama