Jakie trendy rowerowe najmodniejsze? Startuje Kielce Bike Expo

Data publikacji: 19.09.2019 07:30
Autor: Wiktor Dziarmaga / Kategoria: Wiadomości z regionu
Komentarze
Targi Bike - Expo. IX Międzynarodowe Targi Rowerowe KIELCE BIKE-EXPO

Targi Bike - Expo. IX Międzynarodowe Targi Rowerowe KIELCE BIKE-EXPO
Kielce. 15.09.2018 / Fot. Marzena Mąkosa / Radio Kielce

Kielce Bike Expo - największa i najważniejsza branżowa wystawa poświęcona rowerom w Europie Środkowo-Wschodniej rozpoczyna się dzisiaj w Targach Kielce. To już 10. edycja tego wydarzenia.

Uczestnicy będą mogli zapoznać się z najnowszymi trendami i nowinkami technologicznymi wykorzystywanymi w rowerach elektrycznych. Przez 3 dni targów dostępna będzie otwarta strefa testowa. Na specjalnie przygotowanym torze każdy chętny będzie mógł w praktyce sprawdzić, jak jeździ się e-bike'iem oraz czym rower ze wspomaganiem różni się od klasycznego jednośladu. W trakcie targów prezentowane będą także zyskujące na popularności elektryczne hulajnogi.

Nie zabraknie także tradycyjnych jednośladów górskich czy miejskich. Zobaczymy także rowery w stylu retro oraz typowo sportowe.

Pierwsze dwa dni targów przeznaczone są na biznesowe rozmowy i konferencje z udziałem przedstawicieli rowerowych producentów, dystrybutorów i sklepów rowerowych. Dzień otwarty dla publiczności zorganizowany zostanie w sobotę, 21 września. Cena biletu to 20 zł.

Tagi do tego wpisu
adv adv
Wiadomości
Reklama