Kielecka firma nagrodzona przez BCC

Data publikacji: 25.09.2019 18:05
Autor: Ewa Okońska / Kategoria: Wiadomości z regionu
Komentarze
Kielecka firma VIVE Group znalazła się w gronie nagrodzonych w konkursie Ambasador Polskiej Gospodarki 2019

Kielecka firma VIVE Group znalazła się w gronie nagrodzonych w konkursie „Ambasador Polskiej Gospodarki 2019”
Fot. Radio Kielce

Kielecka firma VIVE Group znalazła się w gronie nagrodzonych w konkursie „Ambasador Polskiej Gospodarki 2019”. Organizatorem przedsięwzięcia jest Business Centre Club. VIVE otrzymało nagrodę w kategorii „Marka europejska”. To wyróżnienie podkreślające działalność firmy na arenie europejskiej.

Nagroda dotyczy firm, które w sposób szczególny są kojarzone z Polską, ale przede wszystkim z wyrobami i usługami najwyższej jakości. Nagrodę odebrała Ewelina Rozpara, rzecznik prasowy firmy.

- Wierzymy, że godnie reprezentujemy Polskę na arenie międzynarodowej i jesteśmy jasnym punktem na mapie biznesowej naszego kraju. Rozwój branży recyclingu tekstyliów i satysfakcja naszych klientów od początku istnienia VIVE Group jest naszym celem, który konsekwentnie realizujemy - podkreśliła Ewelina Rozpara.

Była to XI edycja konkursu Ambasador Polskiej Gospodarki organizowanego przez Business Centre Club. To kolejny sukces Grupy VIVE w tym konkursie. W jego IX edycji spółka VIVE Textile Recycling otrzymała nagrodę w kategorii „Kreator rozwiązań XXI wieku”.

Tagi do tego wpisu
Podobne wiadomości
Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Wiadomości
Reklama