Wojewoda świętokrzyski z mocnym poparciem w wyborach

Data publikacji: 25.09.2019 19:27
Autor: Anna Głąb / Kategoria: Wiadomości z regionu
Komentarze
25.09.2019 Starachowice Spotkanie wojewody Agaty Wojtyszek z przedstawicielami komisji zakładowych NSZZ Solidarność. Na zdjęciu przewodniczący delegatury w Starachowicach Marian Ferenc i wojewoda świętokrzyski Agata Wojtyszek

25.09.2019 Starachowice, Spotkanie wojewody Agaty Wojtyszek z przedstawicielami komisji zakładowych NSZZ Solidarność. Na zdjęciu przewodniczący delegatury w Starachowicach Marian Ferenc i wojewoda świętokrzyski Agata Wojtyszek
Fot. Anna Głąb / Radio Kielce

- Jestem członkiem Solidarności, idee związku są mi bardzo bliskie – mówiła Agata Wojtyszek podczas spotkania ze związkowcami ze Starachowic. W imieniu centrali związkowych działających na terenie miasta i powiatu, poparcia dla kandydatury obecnej wojewody do Sejmu udzielił Marian Ferenc, przewodniczący delegatury w Starachowicach.

Podczas spotkania ze związkowcami Agata Wojtyszek przypomniała o inwestycjach, które zostały zrealizowane dzięki współpracy urzędu wojewódzkiego z samorządami i instytucjami państwowymi. To np. ciąg pieszy w gminie Brody czy pieniądze na renowację zbiornika Pasternik albo dotacje z Funduszu Dróg Samorządowych.

Agata Wojtyszek mówiła również, że zyskała poparcie prezesa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego, a w Sejmie chce reprezentować interesy ważne dla regionu i Starachowic.

Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama