Wiceminister Krupka zachęca do głosowania w wyborach

Data publikacji: 04.10.2019 11:48
Autor: Michał Kita / Kategoria: Wiadomości z regionu
Komentarze
04.10.2019. Kielce. Konferencja wiceminister Anny Krupki. Na zdjęciu: Anna Krupka - wiceminister sportu i turystyki

04.10.2019. Kielce. Konferencja wiceminister Anny Krupki. Na zdjęciu: Anna Krupka - wiceminister sportu i turystyki
Fot. Piotr Kwaśniewski / Radio Kielce

Anna Krupka, wiceminister sportu i turystyki spotkała się z wyborcami na kieleckim placu targowym. Świętokrzyska parlamentarzystka zachęcała mieszkańców do udziału w głosowaniu 13 października.

Przypomniała, że przedstawiciele Prawa i Sprawiedliwości przez ostatnie cztery lata realizowali program pisany głosami Polaków, także mieszkańców województwa świętokrzyskiego. Tak będzie również podczas kolejnej kadencji.

- Cały czas jesteśmy blisko ludzi. Wprowadziliśmy rozwiązania, które sprawiają, że wszyscy niezależnie od tego czy mieszkają w wielkich metropoliach czy miastach, takich jak Kielce lub gminach województwa świętokrzyskiego mogli korzystać z owoców wzrostu gospodarczego. Dziś do ludzi, także do świętokrzyskich rodzin płyną ogromne pieniądze - mówi Anna Krupka.

Wiceminister sportu i turystyki podczas spotkania z dziennikarzami nawiązała także do opublikowanych dziś przez TVP taśm posła PO Sławomira Neumana, które jak stwierdziła, są przykładem arogancji i pogardy względem obywateli.

Polityk Platformy Obywatelskiej wulgarnie wypowiadał się o osobach, które biorą udział w głosowaniu oraz stwierdził, że przynależność do Platformy gwarantuje bezkarność, nawet w przypadku prokuratorskich zarzutów.

- Czasy arogancji władzy PO-PSL odeszły do lamusa. Mam nadzieję, że także 13 października mieszkańcy województwa świętokrzyskiego i Kielc postawią na Prawo i Sprawiedliwość. Jest to gwarancja kolejnego impulsu rozwojowego nie tylko dla Świętokrzyskiego, ale dla całego kraju - zaznacza wiceminister.

Zdaniem Anny Krupki ujawnione dziś kompromitujące taśmy polityka PO pokazują kontrast pomiędzy przedstawicielami opozycji, a podejściem do obywateli przez rząd Prawa i Sprawiedliwości.

Reklama